comScore

Emre: "Fenerbahçe benim evim"

31 Ocak 2013, Perşembe 19:35

Sezonun ilk devresini Atletico Madrid'de geçirdikten sonra tekrar Fenerbahçe'ye geri dönen milli orta saha oyuncusu Emre Belözoğlu, Madrid'de havaalanında son kez İspanyol medyasına konuştu.

Atletico Madrid'de geçirdiği 6 ayın ardından tekrar Fenerbahçe'ye transfer olan A milli futbolcu Emre Belözoğlu, Madrid'den ayrılmadan önce İspanyol basınına açıklamalarda bulundu.

"FENERBAHÇE BENİ ÇOK SEVİYOR"
33 yaşındaki deneyimli orta saha oyuncusu, İspanya'da muhteşem bir deneyim geçirdiğini söylerken; "Kulübe tekrar Fenerbahçe'ye dönmeme izin verdikleri için teşekkür ediyorum. Madrid'de, oyuncular ve idari ekip bana çok iyi davrandı. Diego Simeone, Miguel Angel Gil ve Enrique Cerezo'ya teşekkür ediyorum. Herşey için herkese teşekkür ediyorum. Tekrar söylüyorum ki burada muhteşem bir tecrübe edindim ve herkes ailem gibiydi. Ancak, Fenerbahçe beni seviyor ve bana 2 yıllık bir kontrat önerdi. Bunun benim için en iyisi olduğunu düşünüyorum" dedi.

"MUHTEŞEM BİR DENEYİMDİ"

Atletico Madrid'e güvendiğini belirten Emre; "Atletico son 6 ayda muhteşem zamanlar yaşadı. Avrupa Ligi'ni ve Kral Kupası'nı kazandık. Ligde Şampiyonlar Ligi pozisyonunda ve neden sezon sonunda Atletico'yu şampiyon olarak görmeyelim. Atleti için herşey en güzel biçimde gerçekleşsin. Burada idmanlarda, maçlarda ve ligde muhteşem bir deneyim yaşadım" diyerek kulübün katıldığı her turnuvayı kazanabilecek kalitede olduğunu belirtti. Emre, burada geçirdiği hiçbir anı unutmayacağını dile getiren Emre; "Burada 20 maç oynadım. Benim için bu rakam oldukça normal çünkü komple bir takıma geldi. Fenerbahçe ve Türkiye benim evim. Beni çok istediler ve ben çok fazla konuşmadım çünkü burada da mutluydum. Herşey için teşekkür ediyorum" diyerek sözlerine son verdi.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!