comScore

Bolu'da yeniler siftah yapıyor!

31 Ocak 2013, Perşembe 15:31

Teknik Direktörü Oğuz Çetin gözetiminde çalışan Boluspor'da antrenmanlara yeni transferler Jimmy Dixon, Muhammet Özdin ve Wilfried Dalmat da katılıyor.

Boluspor Teknik Direktörü Oğuz Çetin, ikinci yarıdaki maçlara final havasında çıkacaklarını söyledi.

Kırmızı-beyazlı ekip, haftasonu deplasmanda oynayacağı Göztepe maçına kulübe ait tesislerde teknik direktör Çetin gözetiminde kondisyon, istasyon, teknik ve taktik ağırlıklı çalışarak hazırlanıyor. Antrenmana yeni transferler Jimmy Dixon, Muhammet Özdin ve Wilfried Dalmat da katılıyor.

Çetin yaptığı açıklamada takımın kadrosunun yeni transferlerle dolduğunu, transfer sezonunu kapattıklarını anlattı.

''Bu zorlu maratonda ikinci yarı oynanacak olan her maç final olacak'' diyen Çetin, ''Özellikle savunmamıza Jimmy Dixon ve Muhammet Özdin'i, orta sahamıza ise Wilfried Dalmat'ı alarak takımı daha da güçlendirdik. Tüm kadromuzla ikinci yarı oynayacağımız 15 maça final havasında çıkacağız'' diye konuştu.

Çetin, takımının rakiplerine fazla pozisyon vermediğini belirterek, ''Daha bütüncül oynayan ve oyuna hakim olan bir takım olduk. Ancak son maçta (TKİ Tavşanlı Linyitspor) yine puan kaybettik. Tamamen bireysel hatalardan kaynaklanan, yenilen goller ve kaybedilen puanlardı. Geçmişle bu maçı aynı kefeye koymamak gerekiyor'' şeklinde konuştu.

Çetin, ligde iddialı olabilmek için sahalarındaki maçları kazanmak istediklerini sözlerine ekledi.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!