comScore

Samsunspor'a kurban!

30 Ocak 2013, Çarşamba 16:16

Samsunspor Taraftarlar Derneği, kırmızı beyazlı takımlarının Göztepe maçında ortaya koyduğu mükemmel futbolun devam etmesi için Nuri Asan Tesisleri'nde kurban kesti.

PTT 1'inci Ligi'nde pazar günü sahasında oynadığı Göztepe'yi 1-0 mağlup ederek 17 haftalık galibiyet özlemine son veren Samsunspor'da yüzler gülmeye başladı. Taraftarlar Derneği Başkanı Engin İren ve dernek üyeleri, kırmızı beyazlı takımın yaptığı antrenmanı ziyaret ettiler. Dernek üyeleri, futbolcular ve teknik heyete Göztepe önündeki futbol için teşekkür ettiler.

"GALİBİYET SERİSİ BEKLİYORUZ"
Nuri Asan Tesisleri'nde kurban kesen dernek üyeleri, kurbanın kanını teknik heyet ve futbolcuların alınlarına sürdüler. Dernek Başkanı İren, "Göztepe maçında izlediğimiz Samsunspor bizi gururlandırdı. Bizler de camiamıza bu gururu yaşatan futbolcularımıza moral vermek istedik. Umarım Kartal önünde de aynı oyunu ortaya koyarız ve galibiyet serimizi sürdürürüz" dedi.

"ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ"
Taraftarlara teşekkür eden takım kaptanı Turgay Gölbaşı ise, "Bize her zaman inanılmaz destek verdiniz. Biz de bu desteğe karşılık verebilmek için elimizden geleni yapacağız" diye konuştu.


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!