comScore

''Adaptasyon sürecini aştık''

29 Ocak 2013, Salı 16:33

Denizlispor Basın Sözcüsü Nihat Aracı, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçının ilk yarısında oynadıkları futbolu Adana Demirspor maçında da sahaya yansıtabildikleri takdirde puan veya puanlarla döneceklerine inandıklarını söyledi.

Denizlispor, 2 Şubat Cumartesi günü deplasmanda oynayacağı Adana Demirspor maçının hazırlıklarını tesislerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Basın sözcüsü Nihat Aracı, gazetecilere yaptığı açıklamada, bu hafta alınan 3 puandan dolayı teknik ekibe ve futbolculara teşekkür ederek, bu galibiyetin takım için iyi bir moral ve motivasyon olduğunu belirtti.

Sezon öncesi yeni bir takım oluşturduklarını ifade eden Aracı, ara transfer döneminde de 7 oyuncu transfer ettiklerini, bu futbolcuların adaptasyon sorununu kısa sürede aşacağını Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçında gösterdiklerini belirtti.

Aracı, ''Futbolcularımız adaptasyon sürecini aşarak takım olma yolunda ilerliyorlar. Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçının ilk yarısında oynadığımız futbolu Adana Demirspor maçında da sahaya yansıtabilirsek puan veya puanlarla döneceğimizi düşünüyorum'' dedi.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!