comScore

'Erdemirspor basketbol camiasının takdirini kazandı"

29 Ocak 2013, Salı 16:01

Beko Basketbol Ligi takımlarından Erdemirspor'un genel menajeri Ömer Erdinç, "Erdemirspor'un disiplini ve kazanma hırsı bütün basketbol camiasının takdirini kazandı" dedi.

Erdinç yaptığı açıklamada, geçen hafta sonu deplasmanda karşılaştıkları Fenerbahçe Ülker maçında 82-77 mağlup ayrıldıklarını, özellikle son dakikalarda yakaladıkları hücumları değerlendiremediklerini söyledi. Erdemirspor'un disiplini ve kazanma hırsının bütün basketbol camiasının takdirini kazandığını ifade eden Erdinç, şunları kaydetti: "Takımımız iyi bir mücadele örneği vermesine rağmen Fenerbahçe Ülker maçını 5 sayıyla kaybetti. Gerek salonda gerekse ekranları başında maçı izleyen basketbol severlere renkli bir maç izlettirdiğimiz için mutluyuz. Başta antrenörümüz Özkan Çıvgın olmak üzere tüm teknik kadroyu ve tüm takım oyuncularımızı canı gönülden tebrik ediyorum.
Maçın son periyodunda ortam biraz gerildi. Zevkli giden maça gölge düştü. Ama önemli olan maçın bitiminde sahada olanların sahada kalmasıydı. Oyuncular birbirlerine sarılarak galip takımı tebrik ettiler. Çok fazla abartılacak bir şey olduğunu düşünmüyorum. Bu olaylar heyecanın ve maç stresinin bir parçası olarak görülmelidir."


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!