comScore

Eskişehirspor taraftarlarına müjde!

29 Ocak 2013, Salı 14:31

Ziraat Türkiye Kupası (B) Grubu'nda, 31 Ocak Perşembe günü yapılacak Eskişehirspor-Trabzonspor maçının bilet fiyatları belirlendi.


Eskişehirspor Kulübü İdari Asbaşkanı Ekrem Birsen, Atatürk Stadı'nda düzenlendiği basın toplantısında, Ankara'da geçirdiği kalp krizi sonucu vefat eden TKİ Tavşanlı Linyitspor'un teknik direktörü Arif Peçenek'in ailesine ve kulübüne baş sağlığı diledi.
Eskişehirspor taraftarına takıma verdikleri destekten dolayı teşekkür eden Birsen, şöyle konuştu: "Taraftarlarımız, Eskişehirsporumuzu en iyi şekilde destekledi. Türkiye Kupası ve ligde takımız iyi noktalara geldi. Daha iyi neden olmasın? Eskişehirspor taraftarı gerçek gücünü gösterdiğinde, takıma destek verdiğinde daha üst sıraları zorlayacağız. Avrupa kupaları ve şampiyonlar ligi'ne gitmek hayal değil. Eskişehirspor'u seven herkesin desteğini daha çok vermesi gerekiyor. Dün akşam yaptığımız toplantıda seyircimizin de maçlara gelmesi için kararlar aldık. Yönetim kurulumuz, bütün büyük maçlarda bilet fiyatının 50 lira olacağını söylemişti. Kararımızda hiçbir değişiklik yok. Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor maçları 50 lira olacak. Bunun için destek alabilmek ve onların ekonomik şartlarını kolaylaştırmak için kombine bilet fiyatlarında indirime gittik. İkinci yarının başında 120 lira olarak açıklamıştık. Kombine fiyatını revize edip açık tribün kombine bilet fiyatını 100 lira olarak belirledik. Bütün taraftarımızı ve Eskişehir halkını kombine almaya davet ediyoruz. İki büyük maçın bilet fiyatına, 8 maçı ve Ziraat Türkiye Kupası maçlarını izleyecekler."
Birsen, Trabzonspor maçında Ediz Bahtiyaroğlu tribünü bilet fiyatı 10 lira, Sinan Alağaç misafir seyirci tribünü 20 lira, Nefer tribünü 20 lira, Kapalı A 75 lira, Kapalı B 60 lira ve Kapalı C tribünü biletlerini de 50 lira olarak belirlendiklerini sözlerine ekledi.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!