comScore

''Çıkışımızın başlangıcı olacak..''

29 Ocak 2013, Salı 06:30

Denizlispor Basın Sözcüsü Nihat Aracı, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'u 2-1 mağlup ettikleri için mutlu olduklarınıbelirterek, ''Bu galibiyet çıkışımızın başlangıcı olacak'' dedi.

Aracıyaptığı açıklamada, dün oynadıklarıkarşılaşmada futbolcuların sahada iyi mücadele ettiğini, bu mücadelenin sonunda karşılaşmadan 3 puanla ayrıldıklarını belirtti.

Yeni transferlerin takıma kısa sürede uyum sağlayacağınıGaziantep Büyükşehir Belediyespor maçında gösterdiklerini ifade eden Aracı, şunları kaydetti:
''Teknik ekip ve futbolcu kardeşlerimizi kutluyorum. Sahada ayak basmadık yer bırakmayarak, iyi oyun sergiledik. Karşılaşmanın genelinde iyi futbol oynayan taraftık. 3 dakikada attığımız 2 golle ilk yarıyı önde tamamladık. İkinci yarıda da farkıartıracak pozisyonlar bulduk fakat bunları değerlendiremedik. Rakibimizin golünün ardından biraz motivasyon eksikliğimiz oldu. Maçın son dakikalarına kadar iyi savunma yaptık ve maçı kazandık. Bu galibiyet çıkışımızın başlangıcı olacak.''

Öte yandan bugünü izinli geçirecek olan Denizlispor'un yarın Adana Demirspor maçının hazırlıklarına başlayacağı belirtildi.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!