comScore

"Üzerimizdeki ölü toprağını attık.."

29 Ocak 2013, Salı 05:31

PTT 1. Lig ekiplerinden Samsunspor'un basın sözcüsüMehmet Yılmaz, ''Göztepe maçıyla beraber üzerimizdeki ölütoprağını attık'' dedi..

Yılmaz, Göztepe maçında Samsunsporlu taraftarların tribünleri doldurmasının sevindirici olduğunu söyledi.

''Samsunspor, Samsun'un ruhunda var'' ifadelerini kullanan Yılmaz, ''Göztepe maçında galip gelememe talihsizliğini üzerimizden attık diye düşünüyorum. Bundan sonra güzel günler gelecek. Zaten takımımız devre arası kampında gösterdiği performansla güzel günler geleceğini bize göstermişti. Umut veren bir takımımız oldu ve üzerimizdeki ölü toprağını atmış olduk. Bundan sonra galibiyetlerin devamı gelecektir. Takımımız her geçen hafta daha iyi oynayarak hem taraftarlarımızı hem de bizi sevindirecektir'' diye konuştu.

Samsunsporluların birlik olması gerektiğine işaret eden Yılmaz, ''Samsunspor Kulübü Başkanı Emin Kar'ın her zaman yanında olmamız lazım. Çünkü Samsunspor hepimizin. Dolayısıyla birlikteliği sağlarsak potansiyeli olan güçle bir camiayız ve çok iyi yerlere gelebiliriz. Bu galibiyet üzerimizden baskıyı kaldırdı. Bundan sonra Kartalspor ile 6 puanlık bir maça çıkacağız. Kendi sahamızda Kartalspor'u da yenerek ligde üst sıralara tırmanacağız'' şeklinde konuştu.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!