comScore

Denizli'de maçın ardından..

29 Ocak 2013, Salı 05:16

PTT 1. Lig'de 2-1 sona eren Denizlispor- Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçı sonrası teknik adamlardeğerlendirmelerde bulundu..

Denizlispor Teknik Direktörü Selahattin Dervent, futbolcularıyla gurur duyduğunu, bu maçı herkesin güzel anılarla hatırlayacak olmasından dolayı çok mutlu olduğunu ifade etti.

Çok önemli bir rakibe karşı oynadıklarını belirten Dervent, ligde bütün takımların iç ve dış saha gözetmeksizin iyi futbol oynadıklarını, bunun da takımlar arasındaki güç dengesinin eşit olmasından kaynaklandığını dile getirdi.

Rakiplerinin geçen hafta sahasında mağlup olmasından dolayı bu maça puan kaybını telafi amacıyla çıktığını anlatan Selahattin Dervent, şöyle konuştu:
''Farkı artıracak pozisyonlarımız vardı ama değerlendiremedik. Maçın başından sonuna kadar verilen mücadelede oynanan futboldan dolayı bütün futbolcularıma teşekkür ediyorum. Taraftarlarımızı yanımızda görmekten ve bu sevinci onlarla paylaşmaktan dolayı da çok mutlu oldum. Geçmiş haftalarda bahsettiğim uyum, birbirimizi tanıma, yakınlaşma ve arkadaşlık bağlarının güçlenmesi adına yaptığımız çalışmaların bu galibiyetle hız kazanacağını düşünüyorum. Bizim planlarımız devam ediyor. Çünkü kulübümüz bir taraftan kurumsallaşırken kulübe bağlılığı ve sadakati yüksek oyunculardan gelecek adına takım kurma aşamasındayız. Bunu da başardığımızı düşünüyorum. Denizlispor sıkıntıları, zorlukları aşarak kendi potansiyeline ulaşacaktır. Bu potansiyele sahip bir takım, günlük sıkıntılar yaşasa da gelecek adına kazançlı çıkacaktır.''

-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor cephesi
İlk yarıda Denizlispor'un iyi oynadığını, ikinci yarıda ise toparlanarak oyuna ortak olduklarını ifade eden Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Vedat Özsoylu, ''Eksiklerimizi görerek oyuncu değişiklikleriyle oyunda dengeyi sağladık. Golü bulduk ama beraberlik getirecek golü atamadık. Denizlispor'u aldıkları galibiyetten dolayı kutluyorum'' diye konuştu.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!