comScore

Ali Bahadır Aksoy:"Yerimizi koruduk"

27 Ocak 2013, Pazar 11:46

Aksoy: "Kazandığımız 3 puan, puan sıralamasında yerimizi korumamızı ve bizden daha alt sıralarda bulunan takımlar ile puan farkını artırmamızı sağladı" dedi.

Gümüşhane Torul Gençlik Voleybol Takımı'nın antrenörü Ali Bahadır Aksoy, 4 Eylül Belediye karşısında çok güzel oyunla kazanılan 3 puanla, puan sıralamasındaki yerlerini koruduklarını ve alt sıralardaki takımlarla puan farkını artırdıklarını söyledi.

Bahadır, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 4 Eylül Belediye karşılaşmasına mutlak 3 puan almak için çıktıklarını ve bunu da başardıklarını belirterek, "Kazanmamız halinde rakibimizle aramızdaki puan farkı 6'ya çıkacak ve 7.
sıradaki yerimizi koruyacaktık. Rakibimizin kazanması halinde ise puanlarımız eşit olacaktı. Bu nedenle her iki takım için önemli karşılaşmaydı" dedi.

KIRAN KIRANA MAÇ TORUL GENÇLİK'İN

4 Eylül Belediye karşılaşmasının ilk 2 setini hatasız oynayarak kazandıklarını, 3. sette yapılan bariz hatalarla seti verdiklerini kaydeden Aksoy, şunları söyledi:

"Ancak, 4. sette en az hata ve taraftarlarımızın da olağanüstü desteğiyle seti almasını bildik ve karşılaşmadan 3-1 galip ayrıldık. Sporcularımı kutluyor, taraftarlarımıza bu güzel desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. 2 günlük iznin ardından 2 Şubat'ta deplasmanda oynayacağımız Greenwich Saat TED Kolejliler karşılaşmasına hazırlanacağız."

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!