comScore

Korkmaz: "En iyi maçı çıkardık"

27 Ocak 2013, Pazar 03:30

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, 4-1 kazandıkları Bursaspor maçında oyuncularının disiplinli oyununun önemli olduğunu söyledi.

Mücadelenin ardından açıklamalarda bulunan Bülent Korkmaz, oyuncularını göstermiş olduğu performanstan dolayı kutladı.

Korkmaz, şöyle konuştu:
''Futbolcularım çok iyi mücadele etti. Bursaspor'un önemli oyuncularını ve hücum organizasyonlarını maçtan önce söylediğimiz gibi engellediler. Sahaya yansıttığımız taktik ve oyun disiplini bizim için çok önemliydi. Önemli oyuncularımızın yokluğunda bu oyuncuların yerine oynayan oyuncular iyi bir futbol sergiledi. Geldiğim günden bu yana takım halinde oynadığımız en iyi maçı çıkardık.''

Kendileri gibi Bursaspor'un da zaafları olduğunu ifade eden Korkmaz, rakiplerinin bu zaaflarını Visca, Holmen ve Doka gibi arkadan gelerek defans arkasına koşu yapacak oyuncularla değerlendirdiklerini kaydetti.

İstanbul Büyükşehir Belediyesporlu futbolcu Doka ise, teknik direktör Bülent Korkmaz'ın kendilerine verdiği görevleri yerine getirdiklerini belirterek, ''Bugün herkes çok çalıştı ve kendisini takımına adadı'' dedi.

Genç oyuncu Enver Cenk Şahin de, arzuladıkları bir galibiyet aldıklarını ifade ederek, ''Takım halinde iyi mücadele ettik. Hocamızın isteklerini yerine getirdik. Umarım galibiyet serisi yakalarız ve istediğimiz yerlere ulaşırız'' diye konuştu.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!