comScore

Çaykur Rizespor taraftarını tribüne bekliyor

25 Ocak 2013, Cuma 13:01

Çaykur Rizespor Kulübü Basın Sözcüsü Aykut Ferah, hafta sonu sahalarında oynayacakları Adana Demirspor maçında takımın ve Mustafa Denizli'nin en büyük destekçisinin taraftar olmasını beklediklerini söyledi.

Ferah yaptığı açıklamada, ligin ikinci yarısında Mustafa Denizli'nin ve takımın ilk kez taraftarla karşılaşacağını belirterek, “Takımların ve teknik ekiplerin en büyük gücü taraftardır. Her zaman bu takıma sahip çıkan bir taraftar topluluğu var. Ancak Adana Demirspor maçında bütün taraftarlarımızı türbinde görmek istiyoruz. Adana Demirspor maçında takımın ve Mustafa Denizli'nin en büyük destekçisinin taraftar olmasını bekliyoruz. Taraftarın desteği herkesin gücünü ve cesaretini artıracaktır” dedi.
Maça henüz beklenen ilginin olmadığını ifade eden Ferah, “Bilet satışlarımız henüz istediğimiz durumda değil. Ancak maç günü satışın olacağını düşünüyoruz. Kale arkası türbinler 1 liraya satışa sunuluyor. Taraftarlarımızı bu maçla birlikte her maç yanımızda görmek istiyoruz. Çünkü hedeflediğimiz Süper Lig'e yükseleceğimiz inancımız tam. Taraftarımızın desteği ile daha da güçlü yürümek istiyoruz” diye konuştu. Ferah, kombine kartların ise ikinci dönem için yeniden satışa sunulduğunu protokol türbinin 900, A ve B türbinlerinin 300, maraton türbinin ise 125 liradan satıldığını sözlerine ekledi.


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!