comScore

İbrahim ve Gökhan yeniden Denizli Belediye'de

24 Ocak 2013, Perşembe 17:16

Denizli Belediyespor, sezon başında Batman Petrolspor'a kiralık olarak verdiği İbrahim ve Gökhan'ı, ara transferde tekrar takıma kattı.

Denizli Amatör Lig takımlarından yetişen ve Denizli Belediyespor'da profesyonel olan futbolcular Gökhan Demir ve İbrahim Kongur, yuvalarına döndü.

Sezon başında Spor Toto 3. Lig 2. Grup takımlarından Batman Belediyespor'a kiralık verilen 22 yaşındaki İbrahim Kongur ile 19 yaşındaki Gökhan Demir, tekrar kırmızı-beyazlı formaya kavuştu.
Denizli Belediyespor Başkanı Rüşan Uzunoğlu, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, İbrahim'in 1,5 yıl, Gökhan ise 4,5 yıl süreli sözleşmelerinin bulunduğunu hatırlatarak, "Denizli Belediyespor olarak, takım kadromuzu bozmamaya çalıştık. Mikail, Emrah ve Ali ile birlikte İbrahim ve Gökhan'ı alarak takviye yaptık ve kadromuzu güçlendirdik. Denizli'nin çocuklarına sahip çıkmaya devam edeceğiz" dedi.

Bu süreçte Hasan Demir'i Denizlispor'a verdiklerini hatırlatan Uzunoğlu, "Hasan gibi Denizlispor'a daha çok futbolcu verebiliriz. Denizli Belediyespor, koşulsuz olarak Denizlispor'un altyapısını oluşturmaya devam edecektir" şeklinde konuştu.

İbrahim Kongur, Batman Petrolspor formasıyla ilk yarıda 11 maça çıkarken, Gökhan Demir 8 maçta forma giydiği ve 8 gol attı. Öte yandan, Denizli Belediyespor, Pazar günü evinde Kırklarelispor ile yapacağı karşılaşmasının hazırlıklarını Kınıklı Altyapı Tesislerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!