comScore

"İlk 2'den bile çıkabiliriz"

24 Ocak 2013, Perşembe 13:16

Torku Konyaspor Teknik Direktörü Uğur Tütüneker, ''Bakıldığında 5 maçta 11 puan aldık. Böyle devam edersek, inanın bana ilk 2'den bile Süper Lig'e çıkabiliriz'' dedi.

Tütüneker, yaptığı açıklamada, deplasmanda iyi sonuçlar aldıklarını, yakaladıkları galibiyet serisini iç sahaya taşımak istediklerini belirtti.

Hafta sonu evlerindeki 1461 Trabzon maçından 3 puanla ayrılarak iç saha galibiyet serisine başlayacaklarını anlatan Tütüneker, şunları kaydetti:
''Bucaspor ile oynadığımız ikinci devrenin ilk maçı bizim için oldukça önemliydi. Bu zorlu maçı 3 puanla kapattığımız için memnunuz. Saha şartları iyi oynamaya müsait değildi. Çok iyi oynamadık ama mücadele ettik. Artık deplasmanda kazandığımız maçları iç sahada da kazanmamız lazım. En çok üzüldüğümüz nokta, iç sahada oynadığımız maçlarda bir türlü taraftarlarımıza galibiyet hediye edememek. İnşallah bu hafta 1461 Trabzon maçında bunu da başarırız diye düşünüyorum. Bakıldığında 5 maçta 11 puan aldık. Böyle devam edersek, inanın bana ilk 2'den bile Süper Lig'e çıkabiliriz.''

Tütüneker, takımın iyi bir hava yakaladığını, bu havayı kimsenin bozmaya hakkının olmadığını dile getirdi.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!