comScore

Mersin BŞB Karşıyaka'ya hazırlanıyor

24 Ocak 2013, Perşembe 12:46

Beko Basketbol Ligi takımlarından Mersin Büyükşehir Belediyesi, Pınar Karşıyaka ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.

Edip Buran Spor Salonu'nda yapılan idmanın ardından AA muhabirine açıklamada bulunan antrenör Mete Babaoğlu, ligin ilk yarısındaki 15 maçı salondaki tadilat nedeniyle deplasmanda oynadıklarını hatırlattı. İkinci yarıya da ilk kez seyircilerinin karşısına çıkacaklarını ve evlerinde Pınar Karşıyaka ile karşılaşacaklarını ifade ede Babaoğlu, "Zor bir maç. Karşıyaka ekibi, formda olduğu için maç temposuna girmiş durumda" dedi.
Rakiplerinin yurt dışında da oldukça önemli galibiyetler elde ettiğini dile getiren Babaoğlu, bunun da rakiplerinin işini kolaylaştıracağına dikkati çekerek, "Ama biz de kendi evimizdeki her maçı kazanmak için oynayacağız. İkinci yarıda 15 maçı kendi evinizde oynamak bazıları için kolay gelebilir ama bunun da belli bir stresi ve sıkıntısı olacaktır" diye konuştu. Taraftarın desteğini görmek istediklerine dikkati çeken Babaoğlu, küçük sakatlıkların dışında herhangi bir sıkıntılarının olmadığını ve maça tam kadro hazırlandıklarını kaydetti.


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!