comScore

Büyükşehir Vedat Özsoylu'ya emanet!

24 Ocak 2013, Perşembe 12:16

Çaykur Rizespor maçı sonrası teknik direktörlük görevinden istifa eden Mehmet Şahan'ın ardından, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'da Vedat Özsoylu emaneten göreve getirildi...

Yeni teknik direktörlük konusunda iki günden bu yana toplanamayan yönetim kurulu alt yapı antrenörlerinden Vedat Özsoylu 'ya yeni bir teknik direktör ile anlaşma sağlanıncaya kadar takımı emanet etti.

Bu hafta sonu deplasmanda Denizlispor ile oynanacak maçın hazırlığını Vedat Özsoylu nezaretinde sürdüren Mavi – beyazlı ekipte yardımcı antrenörlükleri ise Gökhan Kağıtçıoğlu ve Mustafa Özdemir yapıyorlar.

VİZYONUMUZA YAKIŞAN BİRİNE BAKIYORUZ
Teknik direktörlük konusunda kendilerine haddinden fazla tekliflerin geldiğini kaydeden Gaziantep Büyükşehir Belediyespor kulüp başkanı Ünsal Göksen, "Geçmiş dönemlerde çok acele kararlar veriyorduk ve hocamız ayrıldıktan iki saat sonra yerine bir başkasını görevlendiriyorduk. Artık böyle davranmayacağız bu konuda çok titiz bir çalışma yapacağız. Bizim belirli hedeflerimiz var ve futbolcularımız da bu hedefler doğrultusunda kendilerini motive etmeye çalışıyorlar. Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'un vizyonuna yakışır, ufku açık, başarıya odaklanmış ve her zaman bulunduğu konumdan daha yukarıları isteyen aynı zamanda alt yapıdan da A takıma futbolcu alıp oynatabilecek bir teknik adam profiline bakıyoruz. Vedat hocamız da yıllardan beri bildiğimiz ve tanıdığımız bir teknik adam. Takımın sorumluluğu şu anda kedisinde hocamız ile gidebildiğimiz yere kadar gideceğiz" diye konuştu.

MUHARREM TÜRKOĞLU/GAZİANTEP27 GAZETESİ


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!