comScore

Şanlıurfa'da transfer var!

23 Ocak 2013, Çarşamba 15:01

Şanlıurfaspor Teknik Direktörü Bahri Kaya, deplasmanlarda iyi oynayan ve mücadele eden bir ekip olduklarını belirtti.

Kaya, Şanlıurfa GAP Arena Stadyumu'nda düzenlediği basın toplantısında, Adanaspor ve Karşıyaka maçlarına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Geçen hafta seyircileri önünde oynadıkları Adanaspor maçından istedikleri sonuçla ayrılamadıklarını ifade eden Kaya, yine de oyuncularının sergilediği performanstan memnun olduğunu söyledi.

Kaya, deplasmanda şu ana kadar namağlup unvanlarını koruduklarına dikkati çekerek, şunları kaydetti:
''Deplasmanlarda iyi oynayan ve mücadele eden bir ekibiz. Son deplasman maçlarında galip gelemedik ama mağlup da olmadık. Bu sefer yenilmemeyi ve yenmeyi de düşünerek mutlaka 3 puan almak için ciddi bir hazırlık içerisindeyiz. Rakibimizle İzmir'de yapacağımız mücadeleden 3 puanla ayrılabilirsek puan cetvelinde birkaç basamak yukarı çıkmış oluruz. Bu da bize ilerleyen haftalar için umut ışığı olur. Eksik ve sıkıntılarımız var ama bunu başarabilecek güçteyiz.''

Kaptan Serdar Özkan ve Tisdell'in sakatlığının sürdüğünü belirten Kaya, yarın yapılacak kontrollerin ardından bu oyuncuların durumunun netleşeceğini dile getirdi.

-Serdar Dursun transfer edildi
Bahri Kaya, transfer çalışmaları kapsamında bugün Eskişehirspor'dan transfer edilen Serdar Dursun'un da takımla birlikte çalışmaya başladığını belirterek, ''Önümüzdeki mayıs sonuna kadar bizimle olacak Serdar'ın takıma katkı sağlayacağına inanıyorum. Çok önemli 2-3 transferi bugün yarın sonlandıracağız'' dedi.

Serdar da Şanlıurfaspor'a geldiği için mutlu olduğunu ifade ederek, bundan sonraki süreçte takımının başarısı için elinden gelen gayreti göstereceğini söyledi.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!