comScore

Mersin, gözünü F.Bahçe'nin serisine dikti

23 Ocak 2013, Çarşamba 14:16

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde Fenerbahçe'yi konuk etmeye hazırlanan Mersin Büyükşehir Belediyesi, galibiyet hedefliyor.

Kulüp Başkanı Mehmet Özcan, Cumartesi günü Edip Buran Spor Salonu'nda konuk edecekleri Fenerbahçe'nin Avrupa ve Türkiye'deki karşılaşmalarda oldukça başarılı performans gösterdiğini söyledi. Rakiplerinin ligde namağlup şekilde yoluna devam ettiğini ifade eden Özcan, şunları söyledi:

"Fenerbahçe, geniş kadrosu ve şampiyonluk hedefi olan bir takım. Bizim kadromuz da elimizdeki dar bütçeye rağmen, ligin iyi kadrolarından biri. Belki derinliğimiz Fenerbahçe kadar geniş değil ama, takım içindeki parçaların yerine oturması, kenetlenmemiz ve en önemlisi bu maçı seyircimiz önünde oynamamız bizim maça daha ümitli bakmamızı sağlıyor. Hedefimiz Fenerbahçe'ye bu sene ilk yenilgiyi tattırmak. Bu doğrultuda yönetim, teknik heyet ve oyuncularımız maça hazırlanıyorlar."

Bu hedef için taraftardan destek isteyen Özcan, "Bunu başarabilmek için taraftarımızın maç sonuna kadar bize verecekleri desteğin önemi çok büyük. Tüm taraftarımızı bu maça davet ediyor ve desteklerini bekliyoruz" diye konuştu. Özcan, takımda sakat veya cezalı oyuncu bulunmadığını belirterek, Fenerbahçe maçına tam kadro çıkacaklarını sözlerine ekledi.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!