comScore

G.Birliği'nden Hurşut ve Vleminckx'siz idman

22 Ocak 2013, Salı 20:19

Süper Lig'in 19. haftasında Akhisar Belediyespor ile karşı karşıya gelecek olan Gençlerbirliği, hazırlıklarını sürdürüyor.

Gençlerbirliği, sahasında Akhisar Belediyespor ile yapacağı maçın hazırlıklarına bir günlük iznin ardından başladı. Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri'ndeki antrenman, teknik direktör Fuat Çapa'nın pro-lisans puan uygulaması için Belçika'da bulunması nedeniyle yardımcı antrenörler Edward Sturing, Bülent Kayıtken ve Mustafa Gürsel yönetiminde gerçekleşti. Kaleci antrenörü Levent Zorluer'in de Antalya'da kursa katılması nedeniyle kırmızı-siyahlı kaleciler, Murat Akarsu gözetiminde idman yaptı.

Antrenmana ısınma koşusuyla başlayan kırmızı-siyahlı futbolcular, daha sonara koordinasyon çalışması yaptı. Başkent ekibi, 5'e 2'i top kapmaca oyununun ardından pas-kontrol çalışmasıyla idmanı tamamladı. Tedavisine devam edilen Hurşut Meriç ve eşyalarını toplamak için izinli olarak Belçika'ya giden Björn Vleminckx antrenmanda yer almadı. Tomic ise uzman fizyoterapist Özgür Taka gözetiminde takımdan ayrı çalıştı. Gençlerbirliği, Akhisar Belediyespor maçı hazırlıklarına yarın yapacağı çift antrenmanla devam edecek.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!