comScore

Yimpaş Yozgatspor 7 futbolcu transfer etti

22 Ocak 2013, Salı 19:46

Spor Toto 3. Lig 3. Grup'ta mücadele eden Yimpaş Yozgatspor, 7 futbolcu transfer etti.

Kulüp Başkanı Nurullah Nurdoğan, kulüp binasında düzenlenen imza töreninde yaptığı açıklamada, Yozgatspor'un önceki yıllarda önemli başarılara imza attığını hatırlatarak, takımı eski günlerine kavuşturup, üst liglere çıkarmak istediklerini belirtti.

İlk yarında istediklerini sonuçları elde edemediklerini anlatan Nurdoğan, takımdan 9 futbolcunun ayrıldığını anlattı.

Ligin başında ortaya koyduklarını play-off hedefinden şaşmadıklarını ifade eden Nurdoğan, şunları kaydetti:

"Takımıza eksikliğini hissettiğimiz mevkilerde 7 futbolcu aldık. Forvet hattına Almanya'nın Frankfurt kentinde futbol oynayan iki kardeşimizi aldık. İnşallah takımızı hak ettiği yerlere taşıyacağız. Yimpaş Yozgatspor'u hak ettiği yere getirmek için teknik heyet ve futbolcuların kenetlenerek çalışması gerekiyor. Biz yönetim olarak elimizden geleni yapıyoruz" dedi.

İkinci yarıya Kahramanmaraş Belediyespor galibiyeti ile başladıklarını anımsatan Nurdoğan, takımdan daha başarılı sonuçlar beklediklerini söyledi.
Nurdoğan'ın konuşmasının ardından takıma yeni transfer edilen futbolcular kendilerini Yozgatspor'a bağlayan imzaları attılar.
Öte yandan, Yimpaş Yozgatspor Kulüp Başkanı Nurdoğan, gazetecilere üzerlerinde isimleri yazılı olan Yimpaş Yozgatspor forması hediye etti.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!