comScore

"İddialı bir takım olduğumuzu göstermeliyiz"

22 Ocak 2013, Salı 17:46

Mersin Hentbol Takımı Antrenörü Osman Özoğlu, hafta sonu oynayacakları Beşparmak Spor maçıyla hızlı bir çıkış yaparak, ligdeki iddialı takımlardan biri olduklarını göstermek istediklerini söyledi.

Özoğlu, ilk yarıda 5 galibiyet, 7 mağlubiyet aldıklarını, ligi 9. sırada tamamladıklarını belirtti.
İlk yarıda aldıkları mağlubiyetlerden ders çıkardıklarını ifade eden Özoğlu, şöyle devam etti:
"İkinci yarı daha iyi bir performans ortaya koyacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın. Devre arasında yaptığımız çalışmalarla rakiplerimizin avantajlarını ve dezavantajlarını ortaya koyduk. Ara vermeden, sonuç odaklı yaptığımız çalışmaların meyvesini ikinci yarı da toplayacağımıza inanıyorum. İkinci yarının ilk maçında Beşparmak Spor ile karşılaşacağımız maçtan galip gelen taraf olmak istiyoruz. Rakibimizi iyi analiz ettik. Beşparmak Spor'u hafife almadan doğru bir taktikle galip geleceğimizi ümit ediyorum. Bu maçla hızlı bir çıkış yaparak, ligdeki iddialı takımlardan biri olduğumuzu göstermek istiyoruz."
Devre arasında transfer yapmak istediklerini ancak maddi sıkıntılar dolayısıyla bunu gerçekleştiremediklerini dile getiren Özoğlu, "Destek bulamadığımız için transfer yapamadık. Bunun yanı sıra Hakan Avuran ile yollarımızı ayırdık. Zor bir ikinci yarının bizi beklediğinin farkındayız. Zorların üstesinden gelerek play-off'a kalacağımıza inanıyoruz" diye konuştu.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!