comScore

Elazığspor'da kıyım!

06 Ocak 2016, Çarşamba 20:13
Elazığspor'da kıyım!

PTT 1. Lig'in lideri Vartaş Elazığspor, en çok gol atan oyuncusu Serdar Özbayraktar da dahil olmak üzere 9 futbolcusuyla yollarını ayırırken, 2 oyuncuyu kadrosuna kattı.

PTT 1. Lig'in lideri Vartaş Elazığspor, 9 futbolcuyla yollarını ayırırken, 2 oyuncuyla anlaşmaya vardı. Gönderilen oyunculardan Serdar Özbayraktar takımın 9 golle en çok gol atan ismiydi, Serdar Kulbilge ise takımın 1. kalecisiydi.

Kulüp başkanı Selçuk Öztürk, yaptığı açıklamada, futbolcuları Serdar Kulbilge, Serdar Özbayraktar, Murat Akyüz, Murat Kayalı, Mehmet Cansın Çiçek, Muhammed Ali Doğan, Kenan Şahin, Mesut Saray ve Mücahit Atalay'la yollarını ayırdıklarını söyledi.

Gönderilen futbolculardan sadece üçünün ilk 11'de oynadığını, diğerlerinin ise takımda fazla forma şansı bulamadığını ifade eden Öztürk, transfer çalışmalarına başladıklarını kaydetti.

PTT 1. Lig'in bir diğer ekibi Boluspor'dan stoper Ramazan Sal ve Kayseri Erciyesspor'dan kaleci Zülküf Özer'i kadrolarına kattıklarını belirten Öztürk, iki futbolcuyla da 1,5 yıllık anlaşmaya vardıklarını açıkladı. 

Takımın, yeni teknik direktörleri Kemal Özdeş yönetiminde Antalya'da hazırlıklarını sürdürdüğünü dile getiren Öztürk, transfer çalışmalarının devam edeceğini sözlerine ekledi.


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)