comScore

Fatih Terim'den özel açıklamalar! En sevdiği yemek, izlediği dizi?

30 Aralık 2015, Çarşamba 16:04
Fatih Terim'den özel açıklamalar! En sevdiği yemek, izlediği dizi?

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim özel hayatına dair hiç duyulmamış açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Lig Radyo ve Alem FM'in ortak yayınına katılarak çok özel açıklamalarda bulundu. Adem Metan'ın sorularını yanıtlayan Fatih Terim, özel hayatıyla ilgili bilinmeyenleri anlattı.


Fatih Terim'in izlediği diziler hangisi?


İyi bir TV izleyicisi olduğunu da anlatan Terim, Avrupa ve ülkemizde oynanan maçları takip ettiğini ancak kendisini ajandasının yönettiğini kaydetti. Evinde açık oturum, spor, haber programlarını izlediğini söyleyen Terim,  “Muhteşem Yüzyıl ve Kiralık Aşk dizilerini izlediğini söyledi. Kendisinin dizideki karakterlerle ilgili çok soru sorması sebebiyle eşi Fulya Terim'in son zamanlarda başka odada TV izlediğini söyledi. Fanuslarda yaşamadığını da kaydeden Terim, herkes gibi bir hayatı olduğunu kaydederek, “Ne ailem ne de ben ayrı değiliz. Eşofmanımı giyip dizimi izlerim, arkadaşlarımla oturur sohbet ederim. Bakarsınız kapı çalınmış Buse ve eşi yürüyerek evimize gelmiş”  diye konuştu.

"Evde imparator değilim"
Futbol dünyasında “İmparator” olarak anılan Terim, evde imparator olmadığını İmparatoriçe eşinin kararlarına uyduğunu belirtti. Yemek zevkinden de bahseden Terim, içinde pişmiş soğan olmayan her yemeği sevdiğini belirtti. Terim, “Zeytinyağlı Barbunyayı çok seviyorum. Ayrı bir ilgim ve düşkünlüğüm var.” dedi.

"Ne isem oyum"


Doğal bir yapıya sahip olduğunu da ifade eden Terim, saha kenarında nasıl davranıyorsa evde de aynı şekilde olduğunu anlattı. Terim, herkes gibi bir yaşantıya sahip olduğunu belirterek, “Heyecanlanıyoruz, kızıyoruz, üzülüyoruz, hayal kırıklığı yaşayabiliyoruz. ‘Mış' gibi davranmam, ne isem oyum! Hiçbir zaman kurgu içinde olmadım. Saha kenarında profesyonellik ve yaşımın gerektiği olgunluk bazen beni tutuyor. Kızlarım evlendikten sonra ayrılınca Fulya Hanım ile yalnız kaldık. Torunum Yaman bu boşluğu doldurmaya çalışıyor.Birbirine bağlı iyi bir aileyiz. Örf ve ananelerinden vazgeçmeyen ve birbirini seven insanlarız.” şeklinde konuştu. Terim, canın canı olması sebebiyle torun sevgisinin de farklı olduğunu kaydetti.

FutbolArena haber turu (17 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.