comScore

Antalyaspor'dan Luis Garcia açıklaması

27 Aralık 2015, Pazar 13:30
Antalyaspor'dan Luis Garcia açıklaması

Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer: "Teknik direktör konusunda görüşmemiz olan bir isim var ama bu Luis Garcia değil"

Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer, teknik direktörlük konusunda Barcelona'nın eski oyuncusu Luis Garcia ile görüşmediklerini bildirdi.

Gencer, yaptığı açıklamada, sezona başlarken ilk yarıyı en az 25 puanla kapatmak istediklerini ancak hedefin dört puan altında kaldıklarını söyledi.

Bu sezon değişik bir süreç yaşadıklarını belirten Gencer, "Hem stat hem de teknik direktör olayları yaşadık. Hedefimizin gerisinde kaldık. 2016 yılında tüm Antalya'ya yepyeni bir Antalyaspor'u hep beraber seyrettireceğiz" dedi.

Gencer, 2016'da takımda tepeden tırnağa bir değişimin olacağını ifade ederek, yeni teknik yapılanmayla ikinci yarıda en az 25 puan almayı hedeflediklerini kaydetti.

 

"Luis Garcia ile görüşmedik"

 

Teknik direktörlük konusunda Barcelona'nın eski oyuncusu Luis Garcia ile görüştükleri yönündeki bazı basın yayın organlarında haberler çıktığını aktaran Gültekin Gencer, şunları kaydetti:

"Bir model çalışması yapıyoruz. Bu model İspanyol modeli. İspanyol modeli derken Barcelona ile ilgili bir çalışma var. Yarın akşam yapacağımız yönetim kuruluna kadar bu modelle ilgili tüm çalışmalar tamamlanacak. Yeni bir İspanyol modeliyle mi yoksa başka bir teknik direktörle mi devam edeceğimiz konusunu yarın akşam masaya yatıracağız. Teknik direktör konusunda görüşmemiz olan bir isim var ama bu Luis Garcia değil."

FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.