comScore

'Gökdeniz Karadeniz'in Rusya'da işi zor'

05 Aralık 2015, Cumartesi 16:06
'Gökdeniz Karadeniz'in Rusya'da işi zor'

Rusya ile Türkiye arasındaki siyasi kriz nedeniyle Gökdeniz'in durumu da merak konusu. Konu hakkında Gökdeniz'in eski hocasından önemli açıklamalar geldi. 

FutbolArena - Rusya ile Türkiye arasındaki siyasi krizin futbola da sıçraması nedeniyle uzun yıllar Rusya'da futbol hayatını sürdüren Gökdeniz Karadeniz'in akibetinin ne lacağı sorusunu akıllara getirdi. Konu hakkında Rubin Kazan ve aynı zamanda Gökdeniz Karadeniz'in eski teknik direktörü Rinat Bilyaletdinov'dan sürpriz bir açıklama geldi:
 
"Gökdeniz'in işi zor"
 
Türkiye ile Rusya arasındaki gerginlik yüzünden Gökdeniz'in işi çok zor. Bundan böyle psikolojik baskı hissedecek fakat bununla başa çıkabilir. Psikolojik açıdan zor olacak. Bazı sıkıntılar meydana gelebilir. Şöyle bir tehlike var ki insanların söylemleri ve kullandıkları dil kendisini provoke edebilir. Ortada doğa üstü bir durum yok. Ancak yöneticiler bir karar almışsa, vatandaşların buna uyması gerekir. Gökdeniz lider özellikli bir oyuncu. Çok iyi profesyonel. Güçlü bir karakter. Bu psikolojik baskıdan ne kadar çabuk çıkacağı önemli. Bence bunu başarabilir ama dediğim gibi işi kolay değil. 

FutbolArena akşam haberleri turu (14 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.