comScore

Türkiye liglerinde haftanın programı

04 Aralık 2015, Cuma 12:00
Türkiye liglerinde haftanın programı

Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig'de 14. hafta maçları oynanacak.

Futbolda Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig'de 14, Spor Toto 2. Lig'de 15, Spor Toto 3. Lig'de ise 18. hafta maçları yapılacak. 

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

- Spor Toto Süper Lig

Bugün:

20.00 Galatasaray-Bursaspor (Türk Telekom Arena) 

Yarın:

13.30 Osmanlıspor-Kasımpaşa (Osmanlı)

16.00 Torku Konyaspor-Antalyaspor (Konya Büyükşehir Torku Arena)

19.00 Kayserispor-Beşiktaş (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

6 Aralık Pazar:

16.00 Medipol Başakşehir-Gençlerbirliği (Başakşehir Fatih Terim)

19.00 Gaziantepspor-Fenerbahçe (Kamil Ocak)

19.00 Mersin İdmanyurdu-Çaykur Rizespor (Mersin)

7 Aralık Pazartesi:

19.00 Akhisar Belediyespor-Medicana Sivasspor (Manisa 19 Mayıs)

20.00 Trabzonspor-Eskişehirspor (Hüseyin Avni Aker)

- PTT 1. Lig

Yarın: 

13.30 Denizlispor-Samsunspor (Denizli Atatürk)

18.30 Vartaş Elazığspor-Alanyaspor (Elazığ Atatürk)

6 Aralık Pazar:

13.30 Kardemir Karabükspor-Şanlıurfaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

13.30 Balıkesirspor-Karşıyaka (Balıkesir Atatürk)

16.00 Yeni Malatyaspor-Adana Demirspor (Malatya İnönü)

16.00 Göztepe-1461 Trabzon (Manisa 19 Mayıs)

17.00 Kayseri Erciyesspor-Altınordu (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

18.30 Adanaspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

7 Aralık Pazartesi:

19.00 Giresunspor-Boluspor (Giresun Atatürk)

- Spor Toto 2. Lig

Beyaz Grup

---------------

6 Aralık Pazar:

13.00 Hatayspor-Konya Anadolu Selçukspor (Antakya Atatürk)

13.00 Pazarspor-Alpedo Kahramanmaraşaspor (Pazar İlçe)

13.30 Fethiyespor-Kırklarelispor (Fethiye İlçe)

13.30 Bayrampaşa-Anadolu Üsküdar 1908 (Bayrampaşa Çetin Emeç)

13.30 Menemen Belediyespor-Hacettepe (Menemen İlçe)

13.30 Pendikspor-Orduspor (Pendik)

13.30 Ümraniyespor-İstanbulspor (Ümraniye Belediye İlçe)

13.30 BUGSAŞ Spor-Bandırmaspor (Ankara OSTİM)

13.30 Sarıyer-Nazilli Belediyespor (Yusuf Ziya Öniş)

Kırmızı Grup

---------------

6 Aralık Pazar:

13.00 Tokatspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

13.00 Sivas Belediyespor-Eyüpspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu)

13.00 Gümüşhanespor-Tarsus İdmanyurdu (Gümüşhane Yenişehir)

13.30 MKE Ankaragücü-Kocaeli Birlikspor (Ankara 19 Mayıs)

13.30 Fatih Karagümrük-Tuzlaspor (Vefa)

13.30 Bucaspor-Manisaspor (Yeni Buca)

13.30 Aydınspor 1923-Ankara Demirspor (Adnan Menderes)

13.30 Keçiörengücü-Amed Sportif Faaliyetler (Ankara Aktepe)

13.30 İnegölspor-Kartalspor (İnegöl İlçe)

- Spor Toto 3. Lig

1. Grup

----------

6 Aralık Pazar:

13.00 Erzin Belediyespor-Tekirdağspor (Erzin İlçe)

13.00 Kırıkhanspor-Yeşil Bursa (Kırıkhan İlçe)

13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Tire 1922 (Kazım Karabekir)

13.00 Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Altay (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.00 Arsinspor-Maltepespor (Arsin İlçe)

13.30 Gölbaşıspor-Zonguldak Kömürspor (Gölbaşı İlçe)

13.30 Bursa Nilüferspor-Turgutluspor (Nilüfer)

13.30 Düzcespor-Cizrespor (Düzce 18 Temmuz)

13.30 Kızılcabölükspor-Kozan Belediyespor (Kızılcabölük)

2. Grup

----------

Yarın:

13.30 Adliyespor-Payasspor (Ankara OSTİM)

6 Aralık Pazar:

13.30 Derincespor-Ofspor (İzmit İsmetpaşa)

13.30 Bodrum Belediyespor Bodrumspor-Yomraspor (Bodrum İlçe)

13.30 Zara Belediyespor-Sancaktepe Belediyespor (Zara Ahmet Başyurt)

13.30 Sakaryaspor-Gaziosmanpaşa (Sakarya Atatürk)

13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Ayvalıkgücü Belediyespor (Mümin Özkasap)

13.30 Kemerspor 2003-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Dr. Fehmi Öncel)

13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor (Sultanbeyli Gölet)

13.30 Orhangazispor-Diyarbekirspor (Orhangazi İlçe)

3. Grup

----------

6 Aralık Pazar:

13.00 Batman Petrolspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Batman 16 Mayıs)

13.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Dersimspor (Van Atatürk)

13.00 24 Erzincanspor-Darıca Gençlerbirliği (Erzincan 13 Şubat)

13.00 Bayburt Grup Özel İdare-Niğde Belediyespor (Bayburt Genç Osman)

13.30 Kastamonuspor 1966-Körfez İskenderunspor (Gazi)

13.30 Çorum Belediyespor-Beylerbeyi (Dr. Turhan Kılıçcıoğlu)

13.30 Bergama Belediyespor-Manavgatspor (Bergama 14 Eylül)

13.30 Çatalcaspor-Sandıklıspor (Ziya Altınoğlu)

13.30 Çine Madranspor-Dardanelspor (Çine Yüksel Yalova)

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.