comScore

Şampiyon Romanya; centilmen Türkiye

29 Eylül 2015, Salı 13:55
Şampiyon Romanya; centilmen Türkiye

Ülkemizi iddaa Rakipbul Türkiye Şampiyonu'nun temsil ettiği Avrupa Halı Saha Şampiyonası'nda (miniEuro) şampiyon Romanya, turnuvanın en centilmeniyse Türkiye oldu.

2015 Avrupa Halı Saha Şampiyonası'nda (miniEuro) Türkiye temsil eden Anadolu Yıldızları grupta 3 maçını da kaybetti. 
 
İstediği sonuçları elde edemeden turnuvaya veda eden temsilcimiz, bu can sıkıcı duruma rağmen miniEuro 2015'in en centilmen takımı seçildi. 
 
Tüm maçların, HT Spor 7/24 ekranlarından canlı olarak yayınlandığı miniEuro 2015'te şampiyon takım değişmedi ve kupa bir kez daha Romanya'nın müzesine gitti.
 
Maçlar ardından aldığımız sonuçlar ise şöyle:
 
Türkiye 0-1 İrlanda
 
Türkiye 1-2 Avusturya
 
Türkiye 1-2 Rusya 
 
miniEuro'da ülkemizi temsil edecek takım olabilmek için  iddaa Rakipbul Ligi Türkiye Şampiyonu olmak gerekiyor.
 
iddaa Rakipbul Ligi hakkında:
 
iddaa Rakipbul ligi halı sahalarda yaşanan rakip bulamama sorununa çözüm bulma amacıyla 2006 yılında kurulmuş, bugün iddaa ana sponsorluğunda 16 ilde 90 bin kişiyle yılda yaklaşık 19.000 maçın oynandığı dev bir lig haline gelmiş. Rakipbul.com'un ana misyonu halı saha severlere diledikleri güçte veya yaşta rakip bulmak. Sisteme teklifinizi bıraktıktan en geç 1 saat sonra talep ettiğiniz güçteki rakip bulunuyor ve maçınız dilediğiniz günde, dilediğiniz halı sahada ayarlanıyor. Bu projenin bir başka dikkat çekici yönü, amatör halı saha oyuncularına profesyonel duygular yaşatması. Maça uzman hakem, gözlemci, kameraman ve editör gönderiliyor. Maç sonunda basın toplantısı dahi düzenleniyor. Maçın analizleri, istatistikleri, HD kalitedeki özet görüntüleri ertesi gün Rakipbul.com'da yer buluyor. Takımın istatistikleri neticesinde RB$ cinsinden halı sahadaki oyuncunun değeri belirleniyor ve halı saha takımları arasında transfer rekabeti dahi yaşanıyor. Yıl boyu il şampiyonluğu için mücadele ettikten sonra il şampiyonluğu sizi Antalya'da düzenlenen Türkiye finallerine, Türkiye şampiyonluğu ise Avrupa Halı Saha Şampiyonası'nda Türkiye'yi temsil etme heyecanına kadar taşıyor. 24 ülkenin katıldığı miniEuro adlı bu şampiyonaya Avrupa Halı Saha Federasyonu'nun Türk temsilcisi olarak iddaa Rakipbul Ligi'nin Türkiye şampiyonu katılıyor.
iPhone'umdan gönderildi.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)