comScore

PTT 1. Lig'in 5 haftalık programı belli oldu

14 Eylül 2015, Pazartesi 18:20
PTT 1. Lig'in 5 haftalık programı belli oldu

PTT 1. Lig'de 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. hafta karşılaşmalarının programları açıklandı.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre karşılaşmaların programı şöyle:

6. Hafta
26 Eylül Cumartesi
15.00 1461 Trabzon - Samsunspor (Hüseyin Avni Aker)
18.30 Göztepe - Balıkesirspor (İzmir Atatürk)

27 Eylül Pazar
15.30 Boluspor - Şanlıurfaspor (Bolu Atatürk)
15.30 Giresunspor - Denizlispor (Giresun Atatürk)
17.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Karşıyaka (Kamil Ocak)
17.30 Alanyaspor - Adana Demirspor (Alanya Oba Stadı)

28 Eylül Pazartesi
17.00 Elazığspor - Kayseri Erciyesspor (Elazığ Atatürk)
19.00 Adanaspor - Yeni Malatyaspor (5 Ocak Fatih Terim)
19.00 Kardemir Karabükspor - Altınordu (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

7. Hafta

2 Ekim Cuma
19.00 Boluspor - 1461 Trabzon (Bolu Atatürk)

3 Ekim Cumartesi
15.30 Yeni Malatyaspor - Göztepe (Malatya İnönü)
15.30 Karşıyaka - Alanyaspor (İzmir Atatürk)
19.00 Samsunspor - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Samsun 19 Mayıs)
19.00 Kayseri Erciyesspor - Adanaspor (Kayseri Kadir Has)

4 Ekim Pazar
14.30 Şanlıurfaspor - Denizlispor (Şanlıurfa Gap Arena)
16.30 Balıkesirspor - Giresunspor (Balıkesir Atatürk)
18.30 Altınordu - Elazığspor (İzmir Atatürk)
18.30 Adana Demirspor - Kardemir Karabükspor (5 Ocak Fatih Terim)

8. Hafta

17 Ekim Cumartesi
13.30 Denizlispor - Balıkesirspor (Denizli Atatürk)
15.30 Kardemir Karabükspor - Karşıyaka (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
18.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Boluspor (Kamil Ocak)
18.30 Alanyaspor - Samsunspor (Alanya Oba Stadı)

18 Ekim Pazar
14.30 1461 Trabzon - Şanlıurfaspor (Hüseyin Avni Aker)
16.30 Elazığspor - Adana Demirspor (Elazığ Atatürk)
18.30 Adanaspor - Altınordu (5 Ocak Fatih Terim)
18.30 Göztepe - Kayseri Erciyesspor (İzmir Atatürk)

19 Ekim Pazartesi
19.00 Giresunspor - Yeni Malatyaspor (Giresun Atatürk)

9. Hafta

23 Ekim Cuma
19.00 1461 Trabzon - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Hüseyin Avni Aker)
19.00 Şanlıurfaspor - Balıkesirspor (Şanlıurfa Gap Arena)

24 Ekim Cumartesi
13.30 Kayseri Erciyesspor - Giresunspor (Kayseri Kadir Has)
15.30 Yeni Malatyaspor - Denizlispor (Malatya İnönü)
15.30 Altınordu - Göztepe (İzmir Atatürk)
18.30 Adana Demirspor - Adanaspor (5 Ocak Fatih Terim)

25 Ekim Pazar
13.30 Boluspor - Alanyaspor (Bolu Atatürk)
15.30 Karşıyaka - Elazığspor (İzmir Atatürk)
18.30 Samsunspor - Kardemir Karabükspor (Samsun 19 Mayıs)

10. Hafta

28 Ekim Çarşamba
17.30 Giresunspor - Altınordu (Giresun Atatürk)
17.30 Denizlispor - Kayseri Erciyesspor (Denizli Atatürk)
20.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Şanlıurfaspor (Kamil Ocak)

29 Ekim Perşembe
18.00 Alanyaspor - 1461 Trabzon (Alanya Oba Stadı)
18.00 Balıkesirspor - Yeni Malatyaspor (Balıkesir Atatürk)
21.00 Göztepe - Adana Demirspor (İzmir Atatürk)

30 Ekim Cuma
18.00 Elazığspor - Samsunspor (Elazığ Atatürk)
18.00 Kardemir Karabükspor - Boluspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
20.00 Adanaspor - Karşıyaka (5 Ocak Fatih Terim)

11. Hafta

6 Kasım Cuma
19.00 Adana Demirspor - Giresunspor (5 Ocak Fatih Terim)

7 Kasım Cumartesi
13.30 Boluspor - Elazığspor (Bolu Atatürk)
15.30 Altınordu - Denizlispor (İzmir Atatürk)
18.30 Samsunspor - Adanaspor (Samsun 19 Mayıs)
18.30 Şanlıurfaspor - Yeni Malatyaspor (Şanlıurfa Gap Arena)

8 Kasım Pazar
13.30 1461 Trabzon - Kardemir Karabükspor (Hüseyin Avni Aker)
15.30 Kayseri Erciyesspor - Balıkesirspor (Kayseri Kadir Has)
18.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Alanyaspor (Kamil Ocak)
18.30 Karşıyaka - Göztepe (İzmir Atatürk)
CİHAN

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)