comScore

İlhan Cavcav, yılın spor adamı seçildi

05 Eylül 2015, Cumartesi 12:08
İlhan Cavcav, yılın spor adamı seçildi

Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu tarafından yılın spor adamı seçildi.

Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Merkezi tarafından yapılan açıklamada, Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı İş Adamı İlhan Cavcav'ın Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu üyeleri tarafından Türkiye genelinde Yılın Spor Adamı seçildiği açıklandı. Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Merkez Sözcüsü Serkan Hoşcan yaptığı basın açıklamasında, İlhan Cavcav'a yılın spor adamı ödülü verileceğini ifade etti.
 
Hoşcan, "Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu üyelerimiz tarafından Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı ve bir dönem Kulüpler Birliği Vakfı'nın da Başkanlığını yapan Ankara'nın değerli İş Adamlarından İlhan Cavcav'ın Türk gençliğine ve Türk sporuna yapmış olduğu hizmetlerden ve katkılardan dolayı kuruluşumuz üyeleri tarafından Yılın Spor Adamı seçilmiştir" dedi.
 
Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı İlhan Cavcav'ın Yılın Spor Adamı ödülünü önümüzdeki günlerde Konfederasyonun Genel Merkez yetkilileri tarafından takdim edileceği açıklandı.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)