comScore

Jimmy Durmaz'ın 'Devler Ligi' üzüntüsü

03 Eylül 2015, Perşembe 13:50
Jimmy Durmaz'ın 'Devler Ligi' üzüntüsü

Olympiakos'un UEFA Şampiyonlar Ligi kadrosunda yer verilmeyen Jimmy Durmaz, bu duruma üzüldüğünü ifade etti.

Yunanistan Süper Lig ekibi Olympiakos'un İsveçli futbolcusu Jimmy Durmaz, takımının UEFA Şampiyonlar Ligi kadrosunda kendisine yer verilmemesine üzüldüğünü söyledi.  

Durmaz, 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2016) Elemeleri'nde Rusya ve Avusturya ile karşılaşacak İsveç Milli Takımı'nın başkent Stockholm'de gerçekleştirdiği kampta AA muhabirine açıklamada bulundu.

Şampiyonlar Ligi F Grubu'nda Bayern Münih, Arsenal ve Dinamo Zagreb ile mücadele edecek Olympiakos'un Avrupa kupaları kadrosuna dahil olmadığının kendisine telefonla bildirildiğini aktaran Jimmy Durmaz, üzüldüğünü, Yunanistan'a döndüğünde konu hakkında daha geniş bilgi edinme şansına sahip olacağını belirtti.

Sezon başında Olympiakos'un başına geçen Portekizli teknik adam Marco Silva'nın, ülkesinden transfer ettiği iki futbolcuyu son anda kadroya dahil etmesinin hatırlatılması üzerine Durmaz, "Beklemediğim bir karardı, telefonda konuştum, tam bilgi alamadım. Olympiakos ile bir sene daha sözleşmem var. Yunanistan'a gidince yönetimle her şeyi açık açık konuşmam lazım" ifadelerini kullandı. 

Türkiye'den herhangi bir takımdan transfer teklifi almadığını da belirten Jimmy Durmaz, basında çıkan haberleri takip ettiğini ama bunların gerçeği yansıtmadığını dile getirdi. 


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)