comScore

Ryan Babel'den bayan takipçisine OLAY tweet

29 Ağustos 2015, Cumartesi 01:40
Ryan Babel'den bayan takipçisine OLAY tweet

Kasımpaşa'dan, Al Ain'e transfer olan Ryan Babel twitter'da bir bayan takipçisine öyle bir cevap verdi ki...

FutbolArena - Bu sezon başında Kasımpaşa'dan ayrılıp Birleşik Arap Emirlikleri'nden Al Ain'e transfer olan Ryan Babel, twitter'da kendisini eleştiren bayan takipçisine verdiği cevapla büyük tepki aldı. 

Öncelikle Rafael Benitez'in Liverpool'daki taktiklerini eleştiren sonra da bir takipçisiyle konuşmak için telefon numarasını veren Babel'e, kadın takipçisinden sert bir cevap geldi. 
Kadın takipçisi Babel'e "Benitez'den neden nefret ediyorsun ki? O Real Madrid'in başında sense burada Whatsapp'tan eklesin diye takipçilerine numaranı gönderiyorsun" dedi. 

Ryan Babel bu şekilde kendisini eleştiren kadın takipçisine "Futbol konuşmak yerine, göğüslerini büyültmeye odaklanmalısın. Sen bir kızsın ve kendi alanında kalmalısın. En azından ağabeyin veya erkek arkadaşın yazsın ki onunla tartışayım, bir kızla tartışacak değilim" şeklinde cevap verdi. Bu tweet sosyal medyada büyük tepki gördü.  

Bunun üzerine Babel: "Hoşlanmadığınız bir şey yazdığımda hemen aklınıza profesyonel olmam veya rol model olmam gerektiği geliyor, aramak isteyen telefonu yazsın, arasın konuşalım" diye yazdı. 

Bir takipçisinin "Babel arıyorum, telefonunu aç" şeklindeki tweetine de "Yarın seni arayacağım" diyerek cevap verdi. Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)