comScore

Victor Valdes neden gelmedi?

01 Ağustos 2015, Cumartesi 12:30
Victor Valdes neden gelmedi?

Antalyaspor'da kulüp başkanı Gültekin Gencer, İspanyol yıldız kaleci Victor Valdes transferinin basında çıkmasından dolayı gerçekleşmediğini söyledi.

Takımla beraber Afyon'da olduklarını ifade eden Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, yönetim kurulu ve teknik direktör Yusuf şimşek ile yapılan görüşme sonucunda ilk hedeflerinin 2 yabancı stoper oyuncu almak olduğunu belirtti. Başkan Gencer, “Dün gece sabaha kadar teknik direktörümüz Yusuf Şimşek ve yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla takımdaki eksik mevkilerle, almayı planladığımız isimleri masaya yatırdık. Netice olarak ilk önceliğimiz 2 tane stoper mevkisi için oyuncu almak olacak. Bu konuda da tespit ettiğimiz isimler üzerinde hemen çalışmalara başladık. Bu sabah itibariyle de görüşmelerimiz devam ediyor. Yabancı ve yurt dışında oynayan 2 stoperle görüşmelere başladık. Onlara tekliflerimizi sunduk. Bu oyuncuların ve hangi ülkede oynadıklarına dair bilgi vermemiz uygun değil ama en kısa zamanda 2 tane stoper oyuncusunu transfer edeceğiz. Birkaç gün içinde transferleri sonuçlandıracağız” dedi.
 
“DİEGO ANGELO ANTALYASPOR'A GELMEK İSTİYOR”

Eskişehirspor'da forma giyen defans oyuncusu Diego Angelo'nun Antalyaspor'a gelmeyi istediğini söyleyen başkan Gültekin Gencer, “Diego Angelo gelmek istiyor. Kulüp başkanıyla da görüşme yaptık. Kendisiyle tam olarak anlaşma sağlayamadık. Onunla da ilgili olumlu bir konu henüz yok” ifadelerini kullandı.
 
“VALDES TRANSFERİ BASINDA YER ALDIĞI İÇİN OLMADI”

İspanyol yıldız kaleci ile görüşme yaptıklarını ancak transfer haberlerinin basında yer almasından sonra transferin gerçekleşmediğini dile getiren Antalyaspor Kulüp Başkanı Gültekin Gencer konuşmasını şöyle sürdürdü:
“Valdes ile görüşme yaptık. Valdes transferi bitecek olsaydı 10 kere biterdi. Kulübü ile menajeriyle görüşmeler yaptık. Basında Valdes transferleri çıktığı için olmadı. Valdes transferi oldu diyemiyoruz. Şu anda da kaleci transferi gündemimizde yok.”
 
“HEDEF LİGİ İLK 8'DE BİTİRMEK”

Hedeflerinin ligi ilk 8 içinde bitirmek olduğunu ifade eden Gültekin Gencer, oynanan hazırlık maçlarından sonra teknik direktör Yusuf Şimşek'in gidecek ve kalacakları belirleyeceğini söyledi. Başkan Gencer, “Yarın Fas takımı Raja Casablanca ile ciddi bir hazırlık maçımız var. Hoca herkesi deniyor ve oyuncuların ne verebileceklerine bakıyor. Yarın oynanacak maçtan sonra hoca, gidecek ve kalacakları belirleyecek. Biz zaten hedefimizi daha önce de belirtmiştik. Hedefimiz ligde sezonu 8'inci sırada tamamlamak ve buna göre kadromuzu kuruyoruz” dedi.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)