comScore

Orduspor huzur istiyor

26 Şubat 2015, Perşembe 18:40
Orduspor huzur istiyor

Orduspor'un kulüp başkanı Nedim Türkmen, hafta sonu deplasmanda oynayacakları Karşıyaka maçına ilişkin, "Teknik heyet ve oyuncularımız iyi hazırlandı ama bizim bu dönemde her şeyden fazla huzura ihtiyacımız var" dedi.

PTT 1. Lig ekiplerinden Orduspor'un kulüp başkanı Nedim Türkmen, hafta sonu deplasmanda oynayacakları Karşıyaka maçına ilişkin, "Teknik heyet ve oyuncularımız iyi hazırlandı ama bizim bu dönemde her şeyden fazla huzura ihtiyacımız var" dedi.

Türkmen, AA muhabirine ligin devam ettiğini ve sonuna kadar mücadeleyi sürdüreceklerini söyledi.

Genç oyuncuların inişli çıkışlı grafik çizmelerinin futbolda var olduğunu ifade eden Türkmen, bazı dış etkenlerden oyuncuları korumaya çalıştıklarını dile getirdi. 

Karşıyaka maçında sonuç kadar oyuncuların ortaya koyacakları mücadele örneğinin de önemli olduğunu anlatan Türkmen, şöyle konuştu:

"Hafta boyunca teknik heyet ve oyuncularımız iyi hazırlandı ama bizim bu dönemde her şeyden fazla huzura ihtiyacımız var. Huzur ve sükunet içerisinde bu dönemi atlatmak istiyoruz. Onun için Karşıyaka maçında sonuç kadar genç oyuncularımızın ortaya koyacağı mücadele örneği de çok önemli. Çünkü onları son dönemde bazı dış etkenlerden koruma çabamız var.

Özellikle 'maçı kazanırsanız şu kadar prim vereceğiz' yönünde yapılan açıklamaları doğru bulmuyoruz. Bu çocuklar daha 18 yaşındalar ve profesyonelliğe yeni adım atacak yaştalar. Yapılan bu tür söylemler onlara zarar veriyor. Prim veya başka bir şey yapılacaksa gizlilik içerisinde yani reklam malzemesi yapılmadan hayata geçirilmeli." 

Türkmen, Karşıyaka maçında genç oyunculara güvendiklerini, iyi bir sonuçla sahadan ayrılmak arzusunda olduklarını sözlerine ekledi.

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.