comScore

Yunanistan kulübü Orduspor ile yarışıyor!

25 Şubat 2015, Çarşamba 15:35
Yunanistan kulübü Orduspor ile yarışıyor!

Yunanistan 1.Lig ekiplerinden Ergotelis'te yaklaşık 2 hafta önce teknik direktörlük görevine getirilen Giannis Mantzourakis istifa ettiğini açıkladı.
 

FutbolArena Dış Haberler - Yunanistan 1.Lig ekiplerinden Ergotelis'te yaklaşık 2 hafta önce teknik direktörlük görevine getirilen Giannis Mantzourakis istifa ettiğini açıkladı.

12 Şubat'ta geçici olarak takımı yöneten Stavros Lambrakis'in yerine göreve atanan Giannis Mantzourakis, 14 Şubat'ta oynanan ve 3-0 kaybedilen Olympiakos mücadelesini evrakları yetişmediği için tribünden takip ettikten sonra takımın başında Panionios ve Atromitos maçlarına çıkıp, sadece 1 puan alınca görevini bıraktığını açıkladı. Bu sezon toplamda 2 normal 2'de geçici teknik adam eskiten Ergotelis'te bu ayrılıkla birlikte toplamda görevi bırakan çalıştırıcı sayısı 5'e yükseldi.
Ergotelis, Yunanistan 1.Liginde geride kalan 25 hafta sonunda topladığı 22 puanla 16.sırada düşme hattında bulunuyor.

Ülkemizde ise bu alanda zirvede PTT 1.Lig ekibi Orduspor bulunuyor. Karadeniz temsilcisi 21 haftası geride kalan ligde, sezon başından bu yana 5 teknik adam eskitmişti. Kulübü şuanda sezonun 6.teknik adamı olan Hüseyin Özcan çalıştırıyor.

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.