comScore

Business Cup 2015 Futbol Ligi Başlıyor!

24 Şubat 2015, Salı 16:16
Business Cup 2015 Futbol Ligi Başlıyor!

İş dünyasının devleri rekabeti yeşil sahalara taşıyor. 22Mart – 31 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek Business Cup Futbol Ligi 2015 Bahar Sezonunda Türkiye'nin 5 ildeki 100 dev şirketi kupa için mücadele edecek.

FutbolArena - Sektörlerinde lider firmaların katılımlarıyla gerçekleşen organizasyon için kayıtlar başlarken, bu sene tam 5 ilde eş zamanlı olarak başlayacak olan etkinlik şimdiden katılımcıları heyecanlandırmaya başladı. İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve Konya'da düzenlenecek ve 20 Mart'ta kuraların çekilmesiyle başlayacak Business Cup'ta ilk karşılaşmanın oynanacağı 22 Mart tarihinden itibaren ve iş dünyasının gözütam anlamıyla yeşil sahalarda olacak.  22 Mayıs'a kadar sürecek olan mücadeleler sonucunda illerini şampiyon tamamlayan şirketler, 29-31 Mayıs tarihlerinde diğer il şampiyonlarıyla birlikte,Antalya'da düzenlenecek olan Business Cup Türkiye Finallerinde“En İyi Şirket Futbol Takımı” olma mücadelesini gösterecekler.
 
Business Cup Adana Kura Çekilişi: 20 Mart
 
Adana'da etkinliğe ilaç, bankacılık, tekstil, sigorta, sağlık, otomotiv ve gıda sektöründen iddialı kurumlar katılırken, Adana etabında 20 Mart'ta Hilton Otelinde çekilecek kura neticesinde hangi şirketlerin grup aşamasında eşleşecekleri belirlenecek. Kura çekilişine Business Cup Adana Bölgesi sağlık sponsoru Acıbadem ve iletişim sponsoru Adana Basın'da katılım gösterecek.
 
Şampiyona İtalyan El Yapımı Kupa
 
Katılımcı şirketlerin, en az 2 aylık sigortalı çalışanlarını oynatabildikleri Business Cup Futbol Ligi'ndeTürkiye Şampiyonu olacak takım ise İtalya'da özel olarak üretilen1 metre boyundaki el yapımı Business Cup 2014 Şampiyonluk Kupası'nın sahibi olacak.  Her maçın ilginç kareleri, Hd kalitedegeniş özeti, oyuncuların istatistikleri ile maç öncesi ve sonrası basın toplantıları www.businesscup.com.tr adresinde yayınlanacak. 
 
Nasıl Katılırız?
 
Özellikle telekomunikasyon, bankacılık, gıda, sigorta, otomotiv, yazılım ve ulaştırma sektörünün lideri konumundaki takımların yer alacağı lige 5 ilde 20'şer şirket kabul ediliyor.Bu platformda sahne almak isteyen şirketlerin, kontenjanlar kapanmadanwww.businesscup.com.tr adresinden başvuru yapmaları gerekiyor.
 

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.