comScore

Eski Beşiktaş'lı büyük sıkıntıda

23 Şubat 2015, Pazartesi 14:49
Eski Beşiktaş'lı büyük sıkıntıda

Bir dönem Beşiktaş forması da giyen eski Brezilya Milli Takım futbolcusu Ricardinho, teknik adamlık kariyerinde sıkıntılı bir süreçten geçiyor.

FutbolArena Dış Haberler - Bir dönem Beşiktaş forması da giyen eski Brezilya Milli Takım futbolcusu Ricardinho, teknik adamlık kariyerinde sıkıntılı bir süreçten geçiyor.

Santa Cruz'da Sergio Guedes'den boşalan teknik adamlık koltuğuna sezon başında oturan Ricardinho için işler yolunda gitmiyor. Üst ve alt grup olarak ikiye ayrılan gruplarda üst tur mücadelesi veren Santa Cruz'un geride kalan 4 maç sonunda topladığı 3 puanla 6 takımlı grupta son sırada bulunuyor. Ezeli rakipleri Recife'nin 4 maçı da kazanıp, zirveye kurulması Ricardinho'ya gelen eleştirilen artmasına sebep oluyor. Daha önce Parana, Ceara ve Avai'yi de çalıştıran 39 yaşındaki ismin önemli bir başarısı bulunmuyor. Ayrıca çalıştırdığı takımlarda hep baskı altında kalan ve kurtarıcı olarak görevlere getirilen Ricardinho'nun değişen görüntüsü başta Beşiktaş'lı taraftarlar olmak üzere futbol kamoyunuda şaşırtıyor.FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.