comScore

Karabükspor, tehlikeli bölgeden uzaklaşmak istiyor

19 Şubat 2015, Perşembe 20:10
Karabükspor, tehlikeli bölgeden uzaklaşmak istiyor

Düşme hattından uzaklaşmak isteyen Kardemir Karabükspor, Mersin deplasmanından puan veya puanlarla döneceklerine inanıyorlar.

Kırmızı mavililer deplasmanda oynayacakları Mersin İdmanyurdu maçı hazırlıklarını Hasan Doğan Tesisleri'nde yaptığı idmanla sürdürdü. Hakan Özmert, Emre Güngör ve Tanju Kayhan yapılan antrenmana katılmadı, Emre Özkan ve Aykut Akgün ise takımdan ayrı koştu.

Kırmızı mavililerin milli futbolcusu Ahmet İlhan Özek basın mensuplarına yaptığı açıklamada, bu hafta önemli bir deplasman maçına gideceklerini belirterek, "Mersin İdmanyurdu maçından 3 puan alıp çıkış yakalamamız gerekiyor. Çok kötü talihsizlikler yaşadık. Şansızlığımızı bu maçla kırmak istiyoruz. 4 aydır sakatım, takımdan uzak kaldım. Takımın olduğu konum beni üzüyor. Bu nedenle bir an önce oynamak istiyorum." dedi.
Orta saha oyuncusu Yiğit İncedemir de final haftalarına girdiklerini, her maçın kendileri için önemli olduğunu belirterek, "Takımın bulunduğu durum iyi değil. Bu durumdan kurtulacağımıza yüzde 100 eminiz. Şansızlıklar yaşadık. Hakem hatalarıyla puanlar kaybettik. Olmayacak maçları kaybettik ama bundan sonraki maçlarımızı kazanıp Kardemir Karabükspor'u layık olduğu yere çıkartacağız. Deplasmanda iki maç oynayacağız. Bu maçlardan 4 puan çıkartırsak daha sonra içeride oynayacağımız maçlar bizi çok iyi konuma getirecek." açıklamasında bulundu.

FutbolArena akşam haberleri turu (25 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.