comScore

Yeni ismi ve logosuyla ilk resmi maçına çıkıyor!

18 Şubat 2015, Çarşamba 17:18
Yeni ismi ve logosuyla ilk resmi maçına çıkıyor!

FCSB Steaua (Steaua Bükreş) yeni ismi ve logosuyla ilk resmi karşılaşmasına Romanya Lig Kupasındaki Astra Giurgiu karşısında çıkmaya hazırlanıyor.

FutbolArena Dış Haberler - FCSB Steaua (Steaua Bükreş) yeni ismi ve logosuyla ilk resmi karşılaşmasına Romanya Lig Kupasındaki Astra Giurgiu karşısında çıkmaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz aylarda Mahkeme tarafından 1998 yılında kulübün sahibi olan Gigi Becali'nin yalnızca stadyum ve futbolcuları aldığı, logo ve ismin haklarının Milli Savunma Bakanlığına ait olduğundan el konuldu. Bu olayın gerçekleşmesinin ardından logosunu ve ismini değiştiren FCSB Steaua, ilk resmi maçına çıkacak. Rumen ekibi yeni logolu forma ve takım otobüsünü ilk kez İspanya kampında denemişti.


TARAFTAR MAÇI BOYKOT EDECEK!

FCSB Steaua'nın en büyük taraftar grupları olan Kuzey ve Güney tribünleri geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada kulüp içerisinde yaşanan belirsizlikler düzelene kadar iç saha karşılaşmalarına gitmeyeceklerini açıklamıştı. Bu durumun gerçekleşmesinin ardından yapılan açıklamada 500 kadar bilet satıldığı ve birçok ismin buna rağmen stada gitmeyeceği iddia edildi. 


Bilindiği gibi FCSB Steaua'nın ligdeki son Iasi mücadelesine stadındaki bilbordda ismi yerine 'EV SAHİBİ' takım olarak belirtilmiş, formada bulunan logo ve isim bantlarla kapatılmıştı.


FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.