comScore

Antalyaspor'da tüm futbolculara para cezası verildi

16 Şubat 2015, Pazartesi 22:43
Antalyaspor'da tüm futbolculara para cezası verildi

Antalyaspor yönetimi, ligin zayıf ekiplerinden Orduspor'a kendi evinde yenilip 2.'lik şansını kaçırınca yönetim tüm futbolculara para cezası verdi, Mehmet Sedef ise kadro dışı kaldı.

Antalyaspor Kulübü yönetimi, ligde son sırada yer alan ve gençlerden kurulu bir kadroyla mücadele eden Orduspor'a evinde 2-1 kaybeden futbol takımına çeşitli cezalar kesti.

Antalyaspor resmi internet sitesinden yapılan "Kamuoyuna duyuru" başlıklı ve Antalyaspor Basın Sözcüsü Hasan Ali Ceylan imzalı açıklamada şu ifadelere yer verildi.
"Değerli Antalyaspor Camiası,

14.02.2015 tarihinde sahamızda oynanan Orduspor müsabakasında alınan sonuç Kulübümüzü derinden üzmüş ve şaşırtmıştır. Kulübümüz Yönetim Kurulu söz konusu müessif sonuç nedeni ile 16.02.2015 tarihinde toplanmış olup aşağıdaki kararları almıştır;

1) Kulübümüz futbolcusu Mehmet Seyfettin Sedef süresiz kadro dışı kalmış olup kendisine A takımdan ayrı bir çalışma alanı ve hoca tahsis edilmiştir.

2) Kulübümüz futbolcusu Lamine Diarra A takım kaptanlığına, Erman Kılıç ise ikinci kaptanlığa getirilmiştir.

3) Orduspor müsabakası için tüm A takıma en üst seviyede para cezası verilmiştir.

4) Kulübümüz futbolcusu Şahin Aygüneş'e özel yaşantısına dikkat etmemesi nedeni ile 25.000,00 TL para cezası verilmiştir.

5) Zeki Yıldırım, Arif Şahin ve Sezer Badur'a takımdaşlık ruhuna aykırı davranmaları nedeni ile 10.000,00'er TL para cezası verilmiştir" denildi.

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.