comScore

Yunanistan'ın yeni patronu olmaya çok yakın

12 Şubat 2015, Perşembe 14:51
Yunanistan'ın yeni patronu olmaya çok yakın

İtalyan Claudio Ranieri'den boşalan teknik adamlık koltuğuna henüz yeni birini atamayan Yunanistan Futbol Federasyonunun bu görev için Uruguay'lı teknik direktör Sergio Markarian ile anlaştığı iddia edildi.

FutbolArena Dış Haberler - İtalyan Claudio Ranieri'den boşalan teknik adamlık koltuğuna henüz yeni birini atamayan Yunanistan Futbol Federasyonunun bu görev için Uruguay'lı teknik direktör Sergio Markarian ile anlaştığı iddia edildi. Resmi açıklamanın ise kısa bir süre içerisinde yapılacağını söylendi.

Yunan basınında çıkan haberlere göre Sergio Markarian'ın milli takımın tecrübeli kaptanı Giorgos Karagounis tarafından Yunanistan Futbol Federasyonu Yönetim Kuruluna sunulduğu ve oybirliği ile bu ismin göreve getirildiği belirtildi. Haber ayrıca Nikos Kostenoglou'nun Sergio Markarian'ın yardımcısı olacağı yazıldı.
71 yaşındaki deneyimli teknik adam 1983 yılında başladığı antrenörlük görevi boyunca toplamda 15 farklı takımda görev aldı. Sergio Markarian, Yunanistan'da daha önce  Ionikos, Panathinaikos ve Iraklis gibi kulüpleri de çalıştırmıştı.


FutbolArena akşam haberleri turu (18 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.