"/> ">

Eski Trabzonspor'lu kaleciye vefa için kampanya başlattılar!

07 Şubat 2015, Cumartesi 13:31
Eski Trabzonspor'lu kaleciye vefa için kampanya başlattılar!

Geçtiğimiz sezon maddi yetersizlikler sebebiyle zayıflayan kadrosu sonucu küme düşen Botafogo'da taraftarlar Trabzonspor ve Konyaspor'un eski kalecisi Jefferson'a vefa için yardım kampanyası düzenliyor.

FutbolArena Dış Haber  - Geçtiğimiz sezon maddi yetersizlikler sebebiyle zayıflayan kadrosu sonucu küme düşen Botafogo'da taraftarlar Trabzonspor ve Konyaspor'un eski kalecisi Jefferson'a vefa için yardım kampanyası düzenliyor.

Botafogo'nun kaptanı olan tecrübeli eldiven aynı zamanda sözleşmesini geçtiğimiz ay 2017 yılına kadar uzatmıştı. Uzun süredir bakımda olan ve bu haftasonu Carioca Eyalet Ligi karşılaşması olan Botafogo-Bonsucesso maçıyla birlikte açılacak Engenhao'da toplu yardım kampanyasında elde edilecek hasılat kaleci Jefferson'a aktarılacak. Aynı zamanda bu yardım kampanyasına destek olan herkese milli kalecinin forması hediye edilecek. Taraftarlar http://www.nossojefferson.com.br/ adlı siteden desteklerini gönderebilecekler.
Gelecek sezon Brezilya Serie B'de mücadele edecek Botafogo, Rio de Janeiro eyaletinin en büyük turnuvası olan Carioca'da 2 maçı geride bıraktı ve 4 puan topladı.

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.