comScore

Genç Türk teknik adam Tunus'a gitti!

06 Şubat 2015, Cuma 14:22
Genç Türk teknik adam Tunus'a gitti!

Eski Tunus Futbol Federasyonu ve şimdi SatadeTunusian Kulübü'nün başkanı, Anouar Haddad tarafından Tunus'a davet edilen teknik direktör Cenk Özcan, bu ülkeye gitti.

Yıllarca Galatasaray altyapısında antrenör olarak görev yapan, daha sonra İstanbul Başakşehir, Kasımpaşa, Kardemir Karabükspor, Gençlerbirliği gibi takımlarda yardımcı antrenörlük görevleri üstlenen Cenk Özcan, SatadeTunusian Kulübü'nün daveti üzerine bu ülkeye gitti. SatadeTunusian'ın kulüp başkanı Anouar Haddad, kulübümüzü geleceğe taşıyacak, genç oyuncularımızı ve A takımımızı Avrupa'da marka haline getirecek bir teknik direktör olarak, başarılı çalıştırıcı ile çalışabileceklerinin sinyallerini verdi.

Özcan'ın çok başarılı bir kariyeri olduğunu vurgulayan Haddad, "Bu gibi başarılı ve vizyonu iyi ekip arkadaşlarına herkesin olduğu gibi bizim de ihtiyacımız mutlaka vardır. Gelecek adına atılacak adımların ve projelerin uzun vadeli istikrarlı olması için elimizden gelenin en iyisini yapacağız ve her şeyin en güzelini hak eden büyük taraftarımıza uzun vadeli mutluluklar yaşatmak en büyük hedefimizdir. Cenk Özcan, Türkiye için gelecek vaad eden genç yetenekler için umut ışığı olacaktır" dedi.

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.