comScore

Adana Demirspor'da transfer

30 Ocak 2015, Cuma 17:20
Adana Demirspor'da transfer

PTT 1. Lig'de zirve mücadelesi veren Adana Demirspor, Fatih Şen ile 1.5 yıllığına anlaştı.

Tesislerde düzenlenen törende Profesyonel Spor Dallarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ertuğrul Doğaner ve Altyapı Sorumlusu Kazım Bozan ile birlikte kendisini mavi-lacivertli renklere bağlayan sözleşmeyi imzalayan Fatih Şen, büyük bir camiaya geldiği için mutlu olduğunu söyledi.

Demirspor ailesine katılmasında katkı sağlayan Başkan Selahattin Aydoğdu, yönetim kurulu üyeleri, Sportif Direktör Samet Aybaba ve Teknik Direktör Ünal Karaman'a teşekkür eden Fatih Şen, mavi-lacivertli formayı bir an önce kapmak için çok çok çalışacağını belirtti. Fatih Şen, "Büyük ve hedefleri olan bir camiaya geldiğimin farkındayım. Şu an 2.sıradayız. Sezon sonunda Süper Lig'e çıkma yolunda çok önemli rol oynayacağım. Bu transfer benim için hayırlı oldu. O muhteşem taraftarımızın önünde oynamak için çok sabırsızlanıyorum." şeklinde konuştu.
Ligin tecrübeli oyuncularından Fatih Şen'i renklerine bağladıkları için mutlu olduklarını kaydeden Yönetim Kurulu Üyesi Doğaner, transferin hem oyuncu hem de Demirspor için hayırlı olmasını diledi.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"