comScore

Giresunspor'da dayanışma gecesi

30 Ocak 2015, Cuma 15:07
Giresunspor'da dayanışma gecesi

Giresunspor Yönetimi, kulüp bütçesine katkı sağlama amaçlı dayanışma gecesi düzenliyor.

Spor Toto Süper Lig'e çıkma yolunda ilerleyişini sürdüren PTT 1. Lig ekiplerinden Giresunspor, kulüp bütçesine katkı sağlamak amaçlı dayanışma gecesi düzenleyecek. Bir otelde düzenlenen basın toplantısı ile organizasyonunun detaylarını aktaran Giresunspor Başkan Vekili Nahid Yamak, “07 Mart 2015 tarihinde Giresunspor yararına Kartal Titanic Hotel'de düzenleyeceğimiz dayanışma gecesinde bizlere destek verecek hemşehrilerimizi aramızda görmekten onur duyarız. Gece biletleri çift kişilik olup 1000 TL'den satışa sunulmuştur. Giresunluları, İstanbul'daki sivil toplum örgütlerini, taraftar gruplarını ve iş adamlarını desteğe davet ediyoruz” dedi.
 
TURAN: “3 BÜYÜKLER DIŞINDA EN ÇOK TARAFTARI OLAN KULÜP”
 
Giresun Federasyonu Genel Başkanı Hasan Turan ise amaçlarının Giresunspor'un daha da yukarı çıkması ve hak ettiği yere gelmesi olduğunu vurgulayarak, “Süper lige çıkması ile ilgili katkı amaçlı 07 Mart tarihinde İstanbul'da organizasyonumuz olacak. İstanbul'da da 1 milyona yakın hemşehrimiz var. Giresunspor süper lige çıktığında 3 büyüklerin dışında İstanbul'daki en büyük taraftar kitlesine sahip bir kulüp olacaktır” dedi.
 
“20 BİN KİŞİLİK STADIN İHALESİ YAPILMIŞ”
 
Öte yandan Giresun'da yapılacak yeni stadyum ile ilgili bir soru üzerine taraftarlara müjdeyi de veren başkan vekili Yamak, “Bunlar devletin verdiği kararlar. Bizler sadece takip ediyoruz. Aldığımız bilgiye göre 20 bin kişilik stadın proje ihalesi yapılmış. 15 günlük bir askı süresi oluyormuş. Stat ile ilgili o aşamadayız” diye konuştu.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"