comScore

Ümit Özat'tan Hami Mandıralı'ya şok sözler

27 Ocak 2015, Salı 20:44
Ümit Özat'tan Hami Mandıralı'ya şok sözler

 TRT Spor'da canlı yayına bağlanan Elazığspor Teknik Direktörü Ümit Özat, Hami Mandıralı hakkında şok sözler söyledi. 

FutbolArena - TRT Spor'da canlı yayına bağlanan Elazığspor Teknik Direktörü Ümit Özat, Antalya maçında tartıştığı rakip çalıştırıcı Hami Mandıralı hakkında şok sözler söyledi. 

İşte Özat'ın açıklamaları: 
''Hami benim abim değil, olmayacak da. Gözünün önünde kendi futbolcusundan çıkan topa bizden çıkmadı diye itiraz etmek ahlaksızlıktır. Ben hiçbir zaman böyle maç kazanmak istemedim. O bu hareketi yapınca ben de gözünün önünde pozisyon niye itiraz ediyorsun dedim o da bana döndü küfür etti ben de daha ağırını ettim. 

Maç sonunda da kalkmış ''Herkes hak ettiğini yaşar'' diyor. Ben de buna cevap olarak ''Almanya'ya ben gittim kaptan oldum, o gitti 2 gün sonra ağlayarak geri döndü'' dedim. Bana laf söyleyen birine karşılığını veririm. Hiçbir şekilde bir daha bir araya gelmek de istemiyorum, adını bile anmak istemiyorum. Ben onun seviyesine inmemeliydim, benim tek hatam bu''.

''Tribüne yaptığım hareket de tribünden gelen tepkiler, küfürler, çakmaklara karşı tutamadım kendimi. Bunu hangimiz yapmadık.''

Ümit Özat'ın bu sözleri üzerine programda yer alan yorumcu Tanju Çolak ''Harikasın Ümit, tebrik ediyorum seni'' ifadesini kullandı.  

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"