comScore

Ümit Özat'tan Hami Mandıralı'ya olay sözler!

27 Ocak 2015, Salı 00:25
Ümit Özat'tan Hami Mandıralı'ya olay sözler!

Elazığspor Teknik Direktörü Ümit Özat, Antalyaspor teknik Direktörü Hami Mandıralı'yı ağır dille eleştirdi! Özat, “Mandıralı bana küfür etti” dedi.

FutbolArena - Dün Antalyaspor ile Elazığspor arasında oynanan maçta iki takımın teknik direktörleri Ümit Özat ile Hami Mandıralı saha kenarında tartıştı ardından Ümit Özat maç sonunda soyunma odasına giderken, taraftarlara kol hareketi yapması gündem oldu.

Sosyal medyanın en çok konuştuğu konulardan biri olan bu olaya ilişkin Elazığspor Teknik Direktörü Ümit Özat, Radyospor'da yaşananları anlattı. Özat, Antalyaspor Teknik Direktörü Mandıralı'yı sert dille eleştirdi.
İşte Özat'ın açıklamaları!

Olay maç sırasında kendi oyuncularına çarpan topun dışarı çıkmasıyla başladı. Hami Mandıralı “taç bizim” diye ayağı kalktı. Sportif ahlaksızlık yapıldı. Orada yaşanan bir tartışma sonucu bana küfür etti. Ben de ona ettim. Onun seviyesine inmemem gerekiyordu.

Benim yaptığım hareketi; sahada olup yapmayan yok. Bu yaptığımın doğru olduğu anlamına gelmez.

Hami Mandıralı ‘Herkes hak ettiği yerdedir, hak ettiğini yaşar' demiş. Doğru söylemiş. Fenerbahçe'de şampiyonluklar yaşadım. O takımın kaptanı oldum.

Almanya'da Köln bir Türk'e yani bana takım kaptanlığını verdi. Ben Hami Mandıralı gibi Almanya'ya gidip 2 hafta sonra ağlayıp dönmedim. Almanya'da kaptanlık yaptım.

Evde bir bardak su isteyemeyenler sahada aslan kesiliyor.

Maçı kaybetmişim 200-300 kişi bana küfrediyor, madde atıyor ben de o hareketi yaptım. Yanlış ama benim tarzım bu!

Ben rica ederek Elazığspor'un başına geçmedim. Emeğimle geçtim. Ricayla göreve gelenler düşünsün.

Sadece topa vurarak teknik direktör olmuş! Ben rica ederek Elazığspor'un başına geçmedim. Emeğimle geçtim. Ricayla göreve gelenler düşünsün.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"