comScore

Şota: "Fenerbahçe'yi tebrik ederim"

24 Ocak 2015, Cumartesi 23:00
 Şota:

Kasımpasa Teknik Direktörü Shota Arveladze, Fenerbahçe karşısında yeteri kadar agresif olamadıklarını ve maçı kaybettiklerini söyledi.

Takımının Fenerbahçe'ye 3-0 mağlup olduğu karşılaşmanın bitiminde düzenlenen basın toplantısına katılan tecrübeli teknik adam, "Rakibimiz bugün sakin oynayan ve direk hucuma çıkmadı. Topu ayakta tutan bir oyun sergiledi. 15. dakikada golü yedik. Sonrasında top bizde kaldı. Pozisyon vermedik ancak etkili de olamadık. Uzaktan şutlar denedik yine etkili olmadık. Top bizdeydi ancak yine yavaştık. Fizik açıdan da sorun yaşamadık. Agresif mücadele eden Kasımpaşa'yı sahada göremedik. İkinci golü yedikten sonra rakip zamandan çalmaya başladı. Mutlu değiliz üzgünüz. Kesinlikle Kasımpaşa daha fazlasını yapabilirdi. Biraz daha agresif olabilirdik. Bugün bunu yapamadık." diye konuştu.

Shota, takımının tutuk oyun sergilemesini ise gün performansına bağlayabileceklerini ifade etti.
Öte yandan Adem Büyük ve Barış'ın başka takımlara transfer olacağı şeklindeki haberlere ise tecrübeli hoca, "Bu konuda benim bir bilgim yok." diye cevapladı.Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"