comScore

Albimo Alanyaspor'da Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'a hazırlanıyor

21 Ocak 2015, Çarşamba 16:40
Albimo Alanyaspor'da Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'a hazırlanıyor

PTT 1. Lig takımlarından Albimo Alanyaspor, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçı hazırlıklarını sürdürdü.

PTT 1. Lig takımlarından Albimo Alanyaspor, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçı hazırlıklarını sürdürdü.

Cengiz Aydoğan Spor Tesisleri'nde teknik direktör Hüseyin Kalpar yönetiminde yapılan antrenmana, turuncu-yeşilli ekip, ısınma hareketleriyle başladı. 5'e 2 pas çalışmasının ardından iki gruba ayrılan futbolcular, hücum ve defans çalıştı. Antrenman çift kale maçla sona erdi.

Teknik direktör Kalpar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ikinci yarının ilk maçına iyi başlamak istediklerini söyledi. İyi bir kamp dönemi geçirdiklerini kaydeden Kalpar, "Oyuncularımız çok iyi çalıştılar. Gerçekten de bunu belli ediyorlar. Şimdi bunu icraata dönüştürmek için önümüzde çok önemli bir maçımız var. O da Gaziantep Büyükşehir Belediye maçı. Kendi sahamızda oynuyoruz. Bunun avantajını iyi kullanıp, kampta yapmış olduğumuz güzel çalışmayı da sahaya yansıtarak kazanmak istiyoruz" dedi.

Albimo Alanyaspor'da transferleri de değerlendiren Kalpar, şöyle konuştu:

"Eksik gördüğümüz yerlere transferler yaptık. Başkanımız ve yönetim kurulu üyeleri takımımız daha güçlü olsun düşüncesi içerisindeler. Ben de aynı şeyleri düşündüm. Beraber aynı şeyleri düşündüğümüz için de takımımıza takviyeler gerekiyordu. Bunları gerçekleştirdik. Bunun meyvesini ileriki haftalarda ve ilk maçla başlayarak almaya çalışacağız. İnşallah gerçekleştiririz."

Futbol oynanmadan kazanılamadığını bilincinde olduklarını belirten Kalpar, kendilerine düşen görevi pazar günü layıkıyla sahaya yansıtmak istediklerini sözlerine ekledi.


FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)