comScore

Giresunspor'da iki maçtan 6 puan hedefliyor

19 Ocak 2015, Pazartesi 17:20
Giresunspor'da iki maçtan 6 puan hedefliyor

Giresunspor'un başkan yardımcısı Hasan Ali Tütüncü, Manisaspor ve Samsunspor ile sahalarında karşılaşacaklarını belirterek, "Saha avantajını iyi kullanıp bu iki maçtan 6 puan almayı hedefliyoruz" dedi.

PTT 1. Lig ekiplerinden Giresunspor'un başkan yardımcısı Hasan Ali Tütüncü, Manisaspor ve Samsunspor ile sahalarında karşılaşacaklarını belirterek, "Saha avantajını iyi kullanıp bu iki maçtan 6 puan almayı hedefliyoruz" dedi.

Tütüncü, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ikinci yarıya en iyi şekilde hazırlandıklarını söyledi.

Ligin ilk yarısının ortalarından itibaren yakaladıkları çıkışı sürdürmek istediklerini vurgulayan Tütüncü, "Antalya'da iyi bir kamp dönemi geçirdik. Şu anda lige hazırız. Ligin ilk yarısında ciddi bir çıkış yakalamıştık. Bu çıkışımızı ligin ikinci yarısında da sürdüreceğiz" dedi.

Manisaspor ve Samsunspor'la art arda sahalarında karşılaşacaklarını belirten Tütüncü, şöyle devam etti:

"Bu bizim için büyük bir avantaj. Saha avantajını iyi kullanıp bu iki maçtan 6 puan almayı hedefliyoruz. Manisaspor ve Samsunspor karşısında alacağımız 6 puanla zirve yarışı içine gireceğiz."

Transfer görüşmelerinin de devam ettiğine işaret eden Tütüncü, kulübün ekonomik durumunu göz önüne alarak bir defans, orta saha ve forvet oyuncusunu kadrolarına katacaklarını sözlerine ekledi.


Selen Yakıcı İle Top 5 (27 Ekim 2020)