comScore

Adanaspor ikinci yarıya hazırlanıyor

13 Ocak 2015, Salı 17:10
Adanaspor ikinci yarıya hazırlanıyor

PTT 1. Lig ekiplerinden Adanaspor, ikinci yarı hazırlıklarını günde iki antrenman yaparak sürdürüyor.

Teknik Direktör Güvenç Kurtar nezaretinde gerçekleştirilen çalışmaya izinleri sona eren ve Adana'ya dönen gurbetçi oyuncular da katıldı. Sakatlığı nedeni ile Almanya'da tedavi gören Olcay Turhan ve henüz ülkesinden dönmeyen Tiago Bezerra ise Antalya Belek'te yapılacak kampa katılacak.

Yaklaşık 8 gün boyunca Antalya'da kamp yapacak Adanaspor, iki hazırlık müsabakası oynayacak. 24 kişilik kafile ile ikinci etaba başlayacak turuncu beyazlı takım, daha sonra Adana'ya dönecek ve Karşıyaka maçı hazırlıklarını Osman Yereşen Tesisleri'nde sürdürecek.
Takım kaptanı Merthan Açıl, ikinci yarının zor geçeceğini ve Adana'da oynanacak olan Karşıyaka ile Şanlıurfaspor maçlarını kazanarak üst sıralara çıkmayı hedeflediklerini söyledi. Antalya kampında uyumun daha da artacağını belirten Merthan, "Yeni hocamız ile başarıyı hedefliyoruz. Belek kampında bizleri daha yakından tanıyacak ve yeni isimlerde kazanmayı amaçlayan bir takım olmak istiyoruz. En büyük dileğimiz ciddi bir sakatlık yaşanmadan kampı tamamlayıp Adana'ya dönmek. İlk yarının son 3 haftasında gösterdiğimiz çıkışı devam ettirmek istiyoruz." dedi


FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)